Komentarze (56)
Zemke: Trzeba zacząć rozliczać MON. Wydaje gigantyczne sumy, efektów brak
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • y0rg

  0

  Jak na razie Putin dostaje meldunki , że zadanie wykonano, a w obecnym roku pogłębimy tą przepaść i poczynimy krok na przód. Tak trzymać towarzyszu Antoni.

 • oczy_argusa

  Oceniono 2 razy 0

  Taaa... Trzy okręty podwodne z pociskami samosterującymi. Bałtyk jest kałużą. Proponuję jeszcze zamówić lotniskowiec. Najlepiej u Węgrów albo Czechów...

 • dryl1

  Oceniono 6 razy 0

  Zemke jest z lewicy więc to nie nawiedzony lewak. Trzeba to rozważyć, bo wojsko zawsze było wojskiem, za komuny, za SLD, AWS, PO-PSL czy obecnie. Przed wojną zresztą takie same.

 • 2bxornot2b

  Oceniono 4 razy -2

  Roliczyc to trzeba bedzie w koncu ludzi odpowiedzialnych za to iz Polska armia zredukowana do kontyngentu ekspedycyjnego 2018 trenuje na sprzecie z czasow Gomolki, a polska flota nalezy do najstarszych w NATO. Postpeerel dalej uzwaza iz moze wysytawiac ceryfikat, tak jakby nigdy nie rzadil i nie odpowiadal za stan panstwa.

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 4 razy -2

  no oczywiście - ale to jest rola polityków opozycji - a nie 'suwerena'

  to ze spicie juz kazdy zauważył przez te dwa lata, nie tylko PIS

 • jozbieszczad

  Oceniono 18 razy -2

  *****W 2018 MON wyda prawdopodobnie 41 miliardów złotych, to ponad 10% wydatków naszego państwa

  Nikt tak nie rozbroił armii jak Macierewicz :)?

 • tequila57

  Oceniono 13 razy -3

  trzeba rozliczyć Zemke i Kwaśniewskiego za wysłanie naszych wojsk do Afganistanu
  Od momentu wysłania w 2002 roku naszych żołnierzy do Afganistanu zginęło tam 35 z nich i jeden ratownik medyczny.

 • Oceniono 11 razy -3

  niedouczona albo taka podła nienażarta świnia z koryta krytykuje Socjalizm czy Komunizm, W PRL gospodarka była kontrolowana i była socjalistyczna , w Polsce nie było komunizmu oprócz gospodarki państwowej byli tez prywatni rzemieślnicy . A szkoda, że nie było bo by Polska rosła w siłę , a ludzie by się dzielili równo dobrobytem i chlebem - wymagane by były kwalifikacje do pracy , w tym w rządzie i sejmie, żeby władza odpowiedzialna z zawodu odpowiadała za decyzje z zawodu a nie jak obecnie za nic nie odpowiada taki macior bez szkoły wojskowej złodziej etatu i mienia Narodu. Ludzie w socjaliżmie nie odbierali sobie życia z powodu głodu i nędzy narobionej przez ludobójców , złodziei którzy się powynosili na szczyty władzy państwowej i terroryzują Naród. Był przymus pracy i nie było bezrobocia to gospodarka była najlepszą w 10 gospodarek Świata.

 • cenie-dobre-dziennikarstwo

  Oceniono 6 razy -4

  Ooo, pan Zemke. Stary komuch co to zabetonował przywileje emerytalne w MON.

 • pafdadik

  Oceniono 15 razy -11

  Dokładnie Zemke. Zamiast kupować następne edycje tablic Mendelejewa jak za Siemoniaka to się je wydaje na wojskowe projekty. Skandal :)))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX