Komentarze (46)
IPN nie ma sobie nic do zarzucenia: Narodowcy mają kwalifikacje, by odpowiadać za edukację
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • menel13

  0

  >>> Problem w tym, że w ogóle takich zaproszeń nie dostajemy. Do pewnego momentu IPN nie informował nas o niczym, nie wysyłał żadnych informacji czy zaproszeń na konferencje prasowe. To się zmieniło dopiero po naszej interwencji i prośbie o dopisanie naszej redakcji do listy mailingowej.<<<
  Nie róbcie sensacji. Nie zapisaliście się na listę mailingową to nie dostawaliście.

  >>> O tym, że w działaniach IPN uczestniczymy, może świadczyć choćby artykuł dotyczący konferencji "Młoda polska szkoła parlamentaryzmu".
  Nawet nie wiecie kto organizował konferencję.

 • greg0.75

  Oceniono 2 razy 0

  "po agresji Niemiec sytuacja Żydów nie wyglądała bardzo źle" - po raz kolejny widzę w gazecie ten zarzut; formalnie stwierdzenie jest prawdziwe - sytuacja Żydów w krajach opanowanych przez III Rzeszę w latach 1939 - 40 była nieporównanie lepsza od tej z lat późniejszych (kiedy z prześladowanej grupy etnicznej stali się systematycznie mordowaną grupą etniczną)

 • say69mat

  0

  Zastanawiająca jest specyficzna interpretacja polityki zagranicznej, determinowanej przez środowiska narodowe w okresie Bitwy Warszawskiej z 1920r. Gdzie fali emocjonalnych oskarżeń kierowanych pod adresem środowisk żydowskich w SZRP o kolaborację z bolszewikami. Towarzyszą zakulisowe gry dyplomatyczne, prowadzone przez emisariuszy prawicy narodowej, umożliwiające bolszewikom przejęcie strategicznej kontroli nad terytorium Rosji. A w efekcie podpisanie traktatu pokojowego pomiędzy bolszewicką Rosją a rządem RP, znanego pod nazwą Traktatu Ryskiego. Dalej Stalin - upokorzony porażką w trakcie Bitwy Warszawskiej - potrzebował zaledwie 4 lat na przejęcie władzy politycznej w Rosji. A następnie - po serii krwawych rozpraw z realną i potencjalną opozycją wewnętrzną - 14 lat na przygotowanie stalinowskiej Rosji Do militarnej rozprawy z Polską i egzekucję oficerów, którzy doznali radości militarnego zwycięstwa nad wojskami bolszewików, dowodzonymi m.in. przez Józefa W. Stalina.

 • sebione11

  0

  Biedron przyjdzie i zaorze IPN.

 • jarek126

  0

  Nie mamy pana płaszcza i co nam pan zrobisz? I tyle w temacie

 • ercu

  Oceniono 2 razy 0

  Niemcy też nie widzieli problemu, dostrzegli go dopiero w 44'

 • baby1

  Oceniono 2 razy 0

  Jakoś nie słyszę aby PO miało zlikwidować to śmierdzące łajno jak wygra wybory.

 • czechy11

  Oceniono 6 razy 0

  IPN to PiStapo Historyczne do natychmiastowej likwidacji. Pozbędziemy siectego wrzoda fałszującego historie już na jesień.

 • super_hetero_dyna

  Oceniono 3 razy -1

  Wydaje się, że żydokomuna uznaje słowo "narodowiec" za jeden z synonimów diabła, gdy tymczasem sama w prostej linii od diabła pochodzi.

 • ponury_tubylec

  Oceniono 1 raz -1

  A może jednak warto byłoby poznać historię kraju w, którym się mieszka? Poczytać o akcji "AB" i "Intelligenzaktion". Sprawdzić kto trafiał w pierwszych transportach do Auschwitz. Sprawdzić kiedy odbyła się konferencja w Wannsee na której postanowiono "Endlösung der Judenfrage" i dopiero później oburzać się na człowieka, że nie zakłamuje historii. Jeśli wolicie żenujące dziennikarstwo formatu Andrei Mitchell to nie dziwcie się, że wasza gazeta ma coraz mniej czytelników.

 • izzy65

  Oceniono 1 raz -1

  Faszystowskie pomyje klęczące przed czarną czyli kolorową Madonną...to może zdarzyć się tylko w jednym miejscu na całym globusie... wszyscy niziołki do delegalizacji...right now!!

 • malinajan

  Oceniono 7 razy -1

  No nie mogę!!!!!! Gimnazajliści z giewu, którzy pracują metodą "kopiuj - wklej", którzy nie potrafią sklecić porządnie zdania, chcą oceniać doktora habilitowanego. Niekompetencja, pycha i głupota!!!!!!

 • ajg62

  Oceniono 7 razy -1

  IPN jest organizacja wzorowana na komunistycznych ze Związku Radzieckiego - powinna być rozwiązana . Zawdzięczamy ja zarówno PIS jak i PO - obie neokomunistyczne partie.

 • gblo

  Oceniono 2 razy -2

  Narodowcy mają kwalifikacje. To stwierdzenie nie fakt. Ja również mogę stwierdzić, właściwie wszystko, np., że pies to kot i na odwrót.

 • onduma

  Oceniono 5 razy -3

  Wolelibyscie aby edukacje prowadzili osobnicy w rodzaju amerykanskiej zydowskiej klamliwej dziennikarki albo koledzy Netaniahu ? W Izraelu ucza takich bzdur, ze wlos sie jezy na glowie. Tu jest Polska i nie trzeba nam zydowskich klamstw

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 7 razy -3

  Widzę, że brandzlujecie temat zwolnienia tego doktora historii od dłuższego czasu i na szczęście tu nie "bantustan" lewacki by za poglądy polityczne zwalniać z pracy
  ...
  ale skoro lubicie zwalniać rozwielitki intelektualne to może zajmiecie się tematem niejakiego Bilewicza, który tworzy jakiś postmodernistyczny bełkot zgodnie z anty-naukowym konstrukcjonizmem społecznym
  - w raporcie opublikowanym przez byłego RPO czytamy:
  "mówiąc o molestowaniu, mamy na myśli zjawisko,
  które w języku angielskim nazwać można harassment, i które ma znaczenie zbliżone do nękania lub szykanowania" = w całym raporcie ani pół zdania o definicji owego - "smoga" - zwanego "harassment"; zero porównania istniejących definicji prawnych molestowania z "nowotworem językowym" = harassment; stworzonym specjalnie na potrzeby tego badania realizowanego przez rozwielitki intelektualne
  - następnie na podstawie przyjmowania subiektywnych ocen ankietowanych w ,kontekście niepoddanych badaniu zachowań rozwielitki intelektualne wyciągają wnioski, że rzekome "molestowanie" dotyczy 1/4 kobiet na uczelniach i w 50% odpowiadają za to wykładowcy płci obojga!!! = to jest kuriozum
  - jak taki kuriozum powstało = w ramach subiektywnych odpowiedzi na takie pytania; "czy ktoś utrudniał mi wypowiedź" - jeśli subiektywna ocena i odpowiedź wskazuje = tak; wówczas mamy rzekome molestowanie; albo "czy ktoś cię lekceważył" = jeśli subiektywna ocena i odpowiedź wskazuje = tak; wówczas mamy rzekome molestowanie.

  To jest dopiero dno intelektualne.
  Dno na UW i niestety spodziewam się pukania od spodu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX