Małopolska Kurator Oświaty: Dokument WHO zawiera bardzo wiele treści pedofilskich

Małopolska Kurator Oświaty stwierdziła, że prezydent Warszawy propaguje pedofilię. Spytaliśmy ją o te słowa.

Takie słowa umieściła wczoraj na swoim Twitterze po podpisaniu przez Rafała Trzaskowskiego deklaracji LGBT.

Dziś podtrzymała tę opinię. I uważa, że prezydent Trzaskowski z deklaracji powinien się jak najszybciej wycofać. - Pan prezydent Trzaskowski powiedział, że będzie wprowadzone do szkół wychowanie seksualne według standardów światowej organizacji zdrowia, czyli WHO. To dokument, który zawiera bardzo wiele treści pedofilskich - powiedziała TOK FM.

Czytaj też: Skandaliczny tweet małopolskiej kuratorki oświaty. Przedstawiła protestujących rodziców jeszcze gorzej niż Żalek

Co więcej kurator Barbara Nowak jest przekonana, że osoby homoseksualne mają skłonności pedofilskie, a w swoich opiniach powołuje się na badania amerykańskich naukowców. Na tak kontrowersyjne treści reagować nie zamierza wojewoda bo, jak mówi jego rzeczniczka Joanna Paździo, - to prywatne opinie umieszczane na prywatnym koncie. - Nie oceniamy aktywności w mediach społecznościowych. Każdy ma prawo założyć sobie konto na Twitterze, każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii i poglądów. Każdy ma prawo do swoich prywatnych poglądów - stwierdziła.

Co ciekawe, inaczej charakter swoich poglądów widzi sama Barbara Nowak. Zapytana, czy wypowiada się jako kurator oświaty małopolski czy są to jej wyłącznie prywatne opinie, stwierdziła, że odpowiada jako kurator, bo jest pytana jako kurator. 

TOK FM PREMIUM