Małopolska Kurator Oświaty: Dokument WHO zawiera bardzo wiele treści pedofilskich

Małopolska Kurator Oświaty stwierdziła, że prezydent Warszawy propaguje pedofilię. Spytaliśmy ją o te słowa.

Takie słowa umieściła wczoraj na swoim Twitterze po podpisaniu przez Rafała Trzaskowskiego deklaracji LGBT.

Dziś podtrzymała tę opinię. I uważa, że prezydent Trzaskowski z deklaracji powinien się jak najszybciej wycofać. - Pan prezydent Trzaskowski powiedział, że będzie wprowadzone do szkół wychowanie seksualne według standardów światowej organizacji zdrowia, czyli WHO. To dokument, który zawiera bardzo wiele treści pedofilskich - powiedziała TOK FM.

Czytaj też: Skandaliczny tweet małopolskiej kuratorki oświaty. Przedstawiła protestujących rodziców jeszcze gorzej niż Żalek

Co więcej kurator Barbara Nowak jest przekonana, że osoby homoseksualne mają skłonności pedofilskie, a w swoich opiniach powołuje się na badania amerykańskich naukowców. Na tak kontrowersyjne treści reagować nie zamierza wojewoda bo, jak mówi jego rzeczniczka Joanna Paździo, - to prywatne opinie umieszczane na prywatnym koncie. - Nie oceniamy aktywności w mediach społecznościowych. Każdy ma prawo założyć sobie konto na Twitterze, każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii i poglądów. Każdy ma prawo do swoich prywatnych poglądów - stwierdziła.

Co ciekawe, inaczej charakter swoich poglądów widzi sama Barbara Nowak. Zapytana, czy wypowiada się jako kurator oświaty małopolski czy są to jej wyłącznie prywatne opinie, stwierdziła, że odpowiada jako kurator, bo jest pytana jako kurator. 

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (12)
Małopolska Kurator Oświaty brnie dalej: Dokument WHO zawiera bardzo wiele treści pedofilskich
Zaloguj się
 • marudna.maruda

  Oceniono 11 razy 7

  Ta pani kandyduje do parlamentu europejskiego i chce zdobyć popularność? Gratulacje, udało się. Odsyłam do dzisiejszych doniesień prasowych z Watykanu, gdzie o pedofilii sporo. Ale pani kurator zapewne z tych prawdziwych Polaków- katolików, co to gdyby własnoocznie zobaczyła księdza z dzieckiem w sytuacji jednoznacznej też by stwierdziła, że wina dziecka.

 • ostjan

  Oceniono 5 razy 3

  Wolność słowa zawsze wiąże się z odpowiedzialnością. Pani kurator dopuściła się oszczerstwa i pomówienia. Powinna za nie odpowiedzieć przed sądem. W obecnej sytuacji to jest niemożliwe, lecz w przyszłości jest szansa.

 • fuka

  Oceniono 7 razy 3

  Osoby heteroseksuslne czy biseksualne również miewają skłonności pedofilskie. Słońce wschodzi na wschodzie. Ziemia jest kulista i krąży wokół słońca.
  Czy pani kurator ma jeszcze jakieś odkrycia?
  No ja mam - wczoraj dowiedziałam się, że pani kurator jest homofobką, która używa tweetera do siania nienawiści.

 • kopandol

  Oceniono 4 razy 2

  Nie wiem skąd aż tylu kretynów w Polsce ale jedno wiem - PIS przyciąga ich jak magnes

 • eski57

  Oceniono 4 razy 2

  = - to jest wysłużona klerykalna obskurantka i dziwić się można , ze Oświecone krakowskie społeczeństwo – rodzice dzieci chodzących do szkoły – tolerują tak zacofaną urzędniczkę ! - Co do pedofilii ; skłonności mają hetero i homo , ale z racji populacji , Hetero wyrządzają wielokrotnie większe szkody o czyn – nawet TAK zacofana kurator powinna wiedzieć !!

 • barrt21

  Oceniono 6 razy 2

  nie ma się co spinać, ta karykatura urzędasa jest z małopolskiego, a tam panuje słynne już dziadostwo małopolskie.
  Jak wiadomo polskie dziadostwo do pięt mu nawet nie dorasta..

 • rms020

  Oceniono 3 razy 1

  cóż, a ziemia jest płaska
  i spoczywa na grzbietach czterech słoni
  stojących na wielkim żółwiu
  są tacy co twierdzą
  że to nie słonie ale krokodyle
  i mamy konflikt

 • realizmforte2

  0

  Udowodniono, najwięcej pedofilów jest wśród "celibatów".Dlaczego więc pani kurator wpuszcza takowych do szkół i zmusza dzieci do pobierania "nauk"od nich ?
  Polecam pani kurator reportażową książkę byłego seminarzysty Marcina Wójcika "Celibat "
  obiegowy pogląd kleryków - cytat" Seks z kobietą jest grzechem śmiertelnym,z mężczyzną tylko wykroczeniem"
  Ciekawa też w temacie jest książka "Różowa swastyka" która historycznie wykazuje,że najwięcej krypto homoseksualistów jest w narodowych grupach paramilitarnych. Tacy byli fundamentem NSDAP Hitlera.
  Polecam !!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX