Zmiany we władzach TVP. Do Jacka Kurskiego dołączy Marzena Paczuska

Rada Mediów Narodowych zmienia skład zarządu TVP. Do Jacka Kurskiego dołączy Marzena Paczuska i Piotr Pałka.

O zmianach w zarządzie TVP informują między innymi wirtualnemedia.pl. Rada Mediów Narodowych z zarządu odwołała Macieja Staneckiego. Do Jacka Kurskiego - szefa telewizji publicznej - dołączy w zarządzie Marzena Paczuska i Piotr Pałka

Marzena Paczuska to dziennikarka, która od stycznia 2016 do sierpnia 2017 roku kierowała "Wiadomościami" TVP. Zasłynęła między innymi tym, że w styczniu 2017 roku główny program informacyjny telewizyjnej Jedynki pominął odbywający się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jak sama twierdziła, o odwołaniu jej z funkcji szefowej „Wiadomości” dowiedziała się... z twitterowego wpisu dyrektora TAI Klaudiusza Pobudzina. Jest znana z aktywności w social mediach. Po zwolnieniu z "Wiadomości" została doradczynią Jacka Kurskiego.

Piotr Pałka pracował w biurze programowych TVP. Został odwołany w czerwcu ubiegłego roku. - Po tym, jak do konkursu Debiuty na festiwalu w Opolu dopuszczono piosenkę „Siła kobiet” Girls on Fire, w której klipie nawiązywano do tzw. czarnych marszy. Pałka z ramienia TVP był członkiem rady artystycznej festiwalu - informuje portal wirtualnemedia.pl.

Na razie nie wiadomo, dlaczego Rada Mediów Narodowych dokonała zmian w zarządzie TVP. 

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (7)
Zmiany w zarządzie TVP. Do Jacka Kurskiego dołączy Marzena Paczuska
Zaloguj się
 • vonviesel

  0

  Zamienił stryjek siekierkę na kijek. Czemu ma służyć ta roszada?

 • rms020

  Oceniono 1 raz -1

  jak to było...
  "ciemny lud to kupi"
  i kupuje radosną twórczość Kurskiego
  tylko "nic nie może wiecznie trwać"
  nawet najlepszy kabaret...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX