AgroUnia już nie wyrzuca jabłek na ulice. Akcja rozdawania owoców w centrum Warszawy

AgroUnia zmieniła taktykę. Zamiast wyrzucać jabłka na ulice, jak zrobiła podczas protestu w połowie marca, teraz rozdaje owoce.
Zobacz wideo

Przed tygodniem rolnicza organizacja na ulice wyrzuciła jabłka i martwego prosiaka. Akcja odbywała się w godzinach porannych, w centrum Warszawy. Po zakończeniu protestu niektórzy rolnicy zostali zatrzymani przez policję, a media obiegło zdjęcie starszej osoby zbierającej rozrzucone na ulicach jabłka

"Musimy mieć społeczny bat, żeby uderzyć władzę". Lider AGROunii zapowiada zaostrzenie protestu i poucza Karolinę Lewicką

AgroUnia tym razem jabłek już nie wyrzuca

Michał Kołodziejczak, podczas ubiegłotygodniowej wizyty w TOK FM, zapewniał, że wyrzucania jabłek na ulice już nie będzie. Dziś w Warszawie, na tzw. "patelni" - placu przed stacją metra Centrum, rolnicy rozdawali owoce przechodniom. Kołodziejczak, relacjonując akcję, zaznacza, że w taki sposób rolnicy mogą tłumaczyć przechodniom swoje postulaty. 

Na każdej torebce z jabłkami umieszczono informację, że rolnik za owoce otrzymuje 17 groszy.

 

 

Chcesz wiedzieć więcej? Posłuchaj!

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (3)
AgroUnia rozdaje jabłka
Zaloguj się
 • 2bxornot2b

  Oceniono 1 raz 1

  Francuskie zolte kamizelki zburzyly swiatynie masonow.

 • tegepe

  0

  A dewastatorzy pl. Zawiszy już siedzą?

 • rzydeta

  Oceniono 1 raz -1

  Kulsony dostaly wścieklizny nie dlatego, że poczciwi ziemianie rozrzucili jabłka i podłożyli świnię, ale za to, że ośmielili się protestować niespełna 100 metrów od kaczystowskiej obory na Nowogrodzkiej. Głupio, że zrobili to z rańca, bo jak wiadomo herszt tej bandy, zmęczony oglądaniem rodeo, sypia do południa w żoliborskiej willi otrzymanej od UB.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX