Komentarze (79)
Przemoc w wojsku nadal obecna. "Były koty, teraz są kobiety, które można przeczołgać"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • tomasznowak1986

  Oceniono 4 razy 0

  niech mi "GAZETA" poda choć jeden przykład z historii świata gdzie oddział złożony wyłącznie z kobiet pod dowództwem kobiety odegrał jakąkolwiek znaczącą rolę w walkach zbrojnych zakączonym zwycięstwem ...bądz po prostu jaki kolwiek oddział szturmowy kobiet ......mam pomysł niech PO wystąpi do MON o odział stworzony przez LGBT w Polskim Wojsku .....

 • vomiting_frog

  Oceniono 4 razy 0

  To że się od Kobiety wymaga tego co od faceta to nie jest przemoc ani fala. Wojsko musi być takie jakie być musi a żołnierz musi wykonywać rozkazy. Wróg płci nie będzie rozróżniał chyba że dla własnej przyjemności niestety.

 • paliwoda2

  Oceniono 6 razy 0

  Stosowanie taryfy ulgowej w wojsku wobec kobiet nie ma sensu, bo może maskować deficyty pewnych cech w wojsku niezbędnych. No i tu jest pies pogrzebany, bo twarde egzekwowanie wymogów czasami skutkuje oskarżeniami o "przeczołganie', mobing i temu podobne. Z tego względu służba wojskowa kobiet to jednak jest totalne nieporozumienie.

 • byann

  Oceniono 6 razy 0

  P..da to typ męskiego charakteru. Do wojska na ochotnika się garną kompleksiarze o niedorozwiniętych móżdżkach.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 2 razy 0

  Odsłużyłem wojsko jeszcze za ancien régime.
  Mam swoje doświadczenie i swoją opinię.
  Dziękuję za uwagę.
  Prezentowanie swoich opinii pozostawiam mądrzejszym.

 • jantos51

  Oceniono 4 razy 0

  Brak nadzoru, niekompetencja przełożonych, wadliwy system doboru kadr, zdeformowane sądownictwo, niedofinansowana obronność, niedoszkolenie specjalistyczne, brak sprzętu, niecelowe finansowanie OT Macierewicza. Nie ma armii.

 • mis_rys

  Oceniono 6 razy 0

  Może warto przyjrzes się tłumaczeniu Iustitii, albo trochę pomyselc, zanim zacznie się komentować. Ten wyrok wydal sad pracy. To jaki wyrok miał wydac? Sad pracy nie zajmuje się gwałtami. Tu chodzilo o kwestie odszkodowania od pracodawcy. "Wypadek" rozumiany jest jako "szkoda, uszkodzenia ciala" itp. podczas wykonywania pracy, bez winy poszkodowanego. Sad cywilny uznal wiec fakt zajścia gwałtu, pomimo innego podejścia... prokuratora. Cytat RP "Wcześniej jednak prokurator w zachowaniu sprawcy nie dopatrzył się przestępstwa, choć na początku mężczyzna przyznawał się do winy, zeznania naocznych świadków były sprzeczne, a opinie i zaświadczenia lekarskie oraz opinie biegłych sądowych z zakresu psychologii i psychiatrii były jednoznaczne. Prokuratura umorzyła postępowanie. Na szczęście sąd cywilny nie był związany takim postanowieniem "Wcześniej jednak prokurator w zachowaniu sprawcy nie dopatrzył się przestępstwa, choć na początku mężczyzna przyznawał się do winy, zeznania naocznych świadków były sprzeczne, a opinie i zaświadczenia lekarskie oraz opinie biegłych sądowych z zakresu psychologii i psychiatrii były jednoznaczne. Prokuratura umorzyła postępowanie. Na szczęście sąd cywilny nie był związany takim postanowieniem". Sad nie miał nic wspólnego z olaniem sprawy. Bez wniesienia oskarżenia (gwałt scigany jest z urzędu", sad nie mogl nawet otworzyć postepowania. Zazalenia do prokuratury zreformowanej faktycznie po 2015) i Prokuratora Generalnego (ministra sprawiedliwości).

 • ad2009

  Oceniono 1 raz -1

  Trepy z gwiazdkami i paskami na pagonach zawsze byly trepami, niezaleznie od ustroju i poartii przy wladzy. Trzeba po prostu być takim, ktory nie bardzo wie jak zadecydowac o sobie i naprawdę chce aby to robili inni . A on przekaze te decyzje niższym od siebie. No i lubi poprawiać sobie ego bedąc w zamknietej kascie z dostepem do broni i wiekszych od innych pieniedzy. Tego nic nie zmieni bo i nie zmienila sie od tysiecy lat natura rycerstwa, obroncy granic...

 • beton44

  Oceniono 3 razy -1

  Hmmm - pani Żemła chce błysnąć pisząc o czymś o czym nie ma zielonego /:-)/ pojęcia...

  Jak ktoś sobie da skakać po głowie - to jego sprawa - czy wyobrażacie sobie "znęcanie" się nad taką p. Beatą Szydło w jakiejkolwiek armii ???

 • jacmenos

  Oceniono 1 raz -1

  jest 21 wiek a tylu debili tego nie zauważa ! kobiety są wam potrzebne aby je niewolić , bo bez tego wam nie stanie !żałosne miękkie faje - muszą mieć słabszego aby leczyć przemocą swoje kompleksy ! żałosne !

 • cracken001

  Oceniono 1 raz -1

  Hmmm.....bylem poborowym w koncowce lat 70 tych,w jednostce tzw. pierwszoliniowej,ale NIGDY,nie bylem Ani ja,Ani inni z fali,jakos specjalnie "przeczolgiwani.Abstrahujac od tego gwaltu,baby chyba wlasnie na to licza,wiadomo do czego moze done,kiedy pare dup,znajdzie sie miedzy wyglodzonymi szwejami

 • tomasznowak1986

  Oceniono 2 razy -2

  a jak w czasie wojny taką żołnierkę zchwyta wróg bo ona nie potrafiła np . zmienic magazynka w karabinie , a nawet jak POtrafiła a zrobiła to za wolno bo miała rózowy , błekitny , seledynowy magazynek i nie potrafiła wybrać który jej się traz POdoba...a wróg ją dorwię i zgwałci to też to będzie wpisane na kąto MON ?....

 • tomasznowak1986

  Oceniono 4 razy -2

  j...ban..y lewack POrtal.........kobiety idące do wojska marzą o tym by zostać "przeczołgane" ...w łóżku przez przystojnego żołnierza...kobiety idą do armi po to by poznać fajnego faceta ....."za mundurem panny sznurem "...a skoro one same mogą założyć mundur to tym bardziej to im sie podoba ....i taka jest prawda wy pedały z "GW"

 • mazen17

  Oceniono 5 razy -3

  Przestancie z tym wszechobecnym feminazizmem. Nie wiecie jak dzialaja grupy, szczegolnie takie w ktorych najslabsze ogniwo musi byc zniszczone bo inaczej bedzie zagrozeniem dla wszystkich?

 • miloz1

  Oceniono 11 razy -3

  Co jest ważniejsze w armii - jej skuteczność czy parytety? A pogodzić tego się nie da!

 • hotin

  Oceniono 8 razy -4

  Precz z LEWACTWEM i LGBTeami!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX