Były prezydent Siedlec zaatakowany. Wojciech Kudelski jest po operacji. "Jego stan stabilizuje się"

Nieznany mężczyzna zaatakował w poniedziałek rano byłego prezydenta Siedlec - Wojciecha Kudelskiego. Sprawcy ataku poszukuje policja. Kudelski jest po ratującej życie operacji.
Zobacz wideo

Były prezydent Siedlec z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Wojciech Kudelski jest już po operacji. - Były prezydent miasta trafił do szpitala z urazami, które w sposób bezpośredni zagrażały jego życiu; obecnie jego stan stabilizuje się - poinformował dyrektor ds. medycznych z Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach Mariusz Mioduski.

Dodał, że b. prezydent Siedlec właśnie jest wybudzany. Podkreślił też, że ze względu na dobro śledztwa proszono go, by nie informować o szczegółach ataku.

Siedlce. Sprawca poszukiwany

Jak poinformowała  w rozmowie z TOK FM prokurator Krystyna Gołąbek, do ataku na Wojciecha Kudelskiego doszło około 7. rano w pobliżu jego domu. Na miejscu prowadzone są oględziny, został zabezpieczony monitoring.

Jak informuje portal Podlasie24.pl, Wojciech Kudelski jest operowany.

Wojciech Kudelski był prezydentem Siedlec w latach 2006-2018 roku. W wyborach samorządowych zdobył mandat radnego sejmiku mazowieckiego z list Prawa i Sprawiedliwości.

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM