Prognoza pogody na Wielkanoc. Jak będzie w święta?

Prognoza pogody na Wielkanoc 2019. Dobre wieści są takie: słońca nie powinno zabraknąć. Deszcze spodziewany głównie w wielkanocny poniedziałek.
Zobacz wideo

W Wielką Sobotę niemal w całej Polsce ciepło i słonecznie. W Zielonej Górze nawet do 22 stopni w ciągu dnia. Najchłodniej w Gdańsku – słupek rtęci na termometrze nie powinien przekroczyć 13 stopni. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej nie przewiduje w tym dniu deszczu.

Prognoza pogody na Wielkanoc. Niedziela ze słońcem

W Wielkanoc będzie trochę chłodniej. W Warszawie temperatura w okolicach 15 stopni Celsjusza. Na zachodzie kraju będzie cieplej, do 20 stopni Celsjusza. Złe wieści dla mieszkańców wschodnich rejonów Polski. Meteorolodzy przewidują opady w pasie od Suwałk po Rzeszów. Nad resztą kraju powinno świecić Słońce, zachmurzenie przejściowe.

Prognoza pogody na Wielkanoc. Deszczowy Lany Poniedziałek

W wielkanocny poniedziałek pogoda się pogorszy. W centrum kraju temperatura w granicach 18 stopni Celsjusza. Meteorolodzy przewidują, że cieplej już nie będzie. Zachmurzenie umiarkowane. Nad wschodnią i południową Polską spodziewany jest deszcz, słoneczna pogoda w zasadzie tylko na zachodzie kraju.

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM PREMIUM