Komentarze (158)
Strajk nauczycieli. Warto poświęcić maturzystów? Broniarz: Nie wiem, czy będziemy w stanie rozstrzygnąć ten dylemat moralny
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • anasz

  Oceniono 2 razy 0

  BARDZO DUŻO NAUCZYCIELI, TYCH OBECNIE STRAJKUJĄCYCH to ludzie niezależni OD ZADNEGO ZWIĄZKU!!!!

 • swru

  Oceniono 2 razy 0

  Zdaje się że to rząd swoją arogancją i butą w stosunku do nauczycieli dąży do tego aby matury się nie odbyły. To rządowi zależy na braku matur - im mniej studentów tym mniej przeciwników PiS - to chyba oczywiste dla każdego.nawet według pisich sondażowni ponad 70% ludzi z wyższym wykształceniem nigdy nie zagłosuje na pisi ciemnogród.

 • paliwoda2

  Oceniono 8 razy 0

  Zbrodniarz z wyglądu to taki typowy ormowiec. Jak ci wykształceni ludzie mog słuchac takiego typa?

 • birdy-niam-niam

  Oceniono 16 razy 0

  poza trzema propozycjami o których mówi pan POniarz, jest jeszcze czwarta - dzień po niesklasyfikowaniu tegorocznych maturzystów, pan POniarz zostanie powieszony za jaja na pałacu kultury przez rodziców tychże nastolatkow.

 • tomaselli

  Oceniono 3 razy -1

  Dla sterego komucha Broniarza to nie jest dylemat. Problem plac dla nauczycieli to duzy problem od wielu lat , wiec dlaczego Broniarz nie protestowal , gdy rzadzila poprzednia ekipa, i to az 8 lat ?

 • cierniooczek

  Oceniono 5 razy -1

  Samo wystąpienie Broniarza w TOK-fm klasyfikuje strajk nie w sprawie oświatowej a politycznej.
  Jeszcze kilka dni a jajka polecą nie w polityków PiS a w nauczycieli i ich dyrektorów...PO tylko ucieknie do norek i nie będzie ich widać.

 • krzysio333

  Oceniono 7 razy -1

  Broniarza zawsze można spotkać w jednym z tych miejsc. TVN24, redakcja Wyborczej, TOK FM, siedziba PO. Ewentualnie Newsweek.

 • rabbitt

  Oceniono 7 razy -1

  Te wszystkie pissowskie apele to akie Gierkowe:"pomożecie ? "!

 • i.o.to.chodzi

  Oceniono 15 razy -1

  Jakoś Zalewskiej nie przeszkadzało poświęcenie dwóch roczników aby zrealizować swoje chore wizje "reformy" edukacji.

 • gliceryna

  Oceniono 11 razy -1

  Broniarzowi i temu jego komuszemu przydupasowi - korduplowi - życzę na Święta Wielkanocne śmierdzących jaj, czyli tego, z czego można ich poznać na co dzień. I reszcie broniarzy takoż :)
  Alleluja!

 • alfalfa

  Oceniono 15 razy -1

  Spróbujcie zawalić maturę. Zobaczycie gniew ciemnego luda, jak lubicie nazywać Polaków.
  A.

 • adaw73

  Oceniono 15 razy -1

  Tu nie ma nawet słów aby to komentować. Broniarz zawalił. Wykorzystał dzieci i młodzież, oszukał nauczycieli, których miał chronić, a w rzeczywistości dogadał się na paraliż państwa że Schetyną. To wstyd i hańba dla tych ludzi. Kiedyś za to zapłacą.Brawo PiS!!!! Ani o krok nie ustępować terrorystom!!!!!!

 • dryl1

  Oceniono 11 razy -1

  Dla Broniarza to nie problem, tylko nie chciałbym być w skòrze konkretnych nauczycieli , którzy zrobią maturzyscie taki prezent. To jeszcze jest bezboleśnie możliwe w dużych miastach. Tylko, że tam jest elektorat opozycji. Ciekawe zagranie Schetyny, Trzaskowskiego z Broniarzem. A mądry Rabiej siedzi cicho. Będzie odpowiadał figurant.

 • cierniooczek

  Oceniono 4 razy -2

  Nie będzie MATUR panie Broniarz ??? tematyka moralna ???
  NIE BĘDZIE NABORÓW NA STUDIA 1 ROKU...
  Ojjjj ja nie wiem czy przypadkiem Broniarz załatwi klęskę POKO w wyborach do UE a na jesieni do krajowego parlamentu...że by też się nie okazało że pan Broniarz nie daje szansy na taką większość PiS która da prawo do zmiany KONSTYTUCJI !!!!

 • jakapral

  Oceniono 4 razy -2

  Maturzyści? To poświęcenie Kaczyński jest gotów ponieść. W imię czego?

 • tomaselli

  Oceniono 14 razy -2

  Juz raz to przerabialismy. W 2005 strajkowaly pielegniarki , zeby balic rzad PiS, teraz "powtorka z rozrywki2 po przewodnictwem niejakiego Broniarza , starego nieroba i aparatczyka z SLD. Ludzie, nie dajcie kolejny raz sie nabrac. Wystarczy spojrzec na te "autorytety" popierajace hucpe w osobie Walesy, Owsiaka i tzw. celebrytow .

 • 2bxornot2b

  Oceniono 16 razy -2

  Czlowiek stanu wojennego mowi o dylematach moralnych, teatr groteski.

 • glencok

  Oceniono 11 razy -3

  LOL ale oblężenie tematu i komentarzy przez pisie płatne trolle. Wyborcy pisu, wiecie że ci ludzie to gimbusy i młotki które siedzą za kase przy klawiaturach i "podzielają wasze poglądy"?
  Znaczy że strajk boli Kaczyńskiego jeśli takie środki sa przeznaczane na ataki na nauczycieli

 • lokad

  Oceniono 7 razy -3

  No to po strajku... Pan Broniarz wycofał przed ostatnim krokiem. Dopuszczenie do matury tegorocznych uczniów da Wam spokój sumienia, ale jest jednoznaczne z końcem strajku. Nie będziecie posiadali już żadnej broni przeciw rządowi i możecie sobie strajkować do Świąt Bożego Narodzenia.

 • norman67

  Oceniono 9 razy -3

  Chcą upokorzyć publicznie nauczycieli na stadionie. Ale o czym tu teraz rozmawiać? Rozmawiać trzeba było przed reformą niszczącą system. Ale q/w Zalewska sprzedała nasze dzieci za Brukselę. Stadion to zagrywka gnoma ze szczurkiem Morawieckim. Najlepszą taktyką dla nauczycieli byłoby teraz odpuścić, a 1 września zamknąć drzwi szkół, czego nie zrobili w 2016. Wtedy swołocz byłaby pod ścianą.

 • rabbitt

  Oceniono 4 razy -4

  Uczeń od matury nie zmądrzeje,a PiSSać mogą we wrześniu !

 • wujekdolf

  Oceniono 10 razy -4

  czemu za całą tą sytuacje ze strajkiem winą obarcza się nauczycieli a nie zasranych pisiorów? przecież mówili o tym strajku od początku roku - kogo to jest wina? tych co strajkują czy tych co to zlekceważyli?

 • josemari

  Oceniono 10 razy -4

  ZDRADA PIS!
  PIS prowadzi tajne negocjacje z Amerykanami i Żydami w sprawie bezpodstawnych "roszczeń" do mienia bezspadkowego po polskich obywatelach narodowości żydowskiej. Są już dogadani że do wyborów cicho sza przed opinią publiczną a potem stopniowy transfer 300 miliardów dolarów w pieniądzu i majątku na rzecz organizacji przemysłu Holokaustu. Jeszcze tylko muszą wygrać wybory, ale na to nie pozwolimy. PO i komuna zrobią to samo bez szemrania, dlatego - Naprzód KONFEDERACJO!

 • brzmski

  Oceniono 4 razy -4

  do mikrofonu pyta - czy warto?!!
  lecz pod stołem -... pyta* z metalowym wkładem... na pis

  * alegorycznie o artykułach, pardonc, żakowskiego nawołujących do rozprawy, strajkowej

 • Artur Borzym

  Oceniono 12 razy -4

  Dlaczego zwalamy odpowiedzialność na nauczycieli, moze to PIS poswieca maturzystow przez sytuacje jaka stworzył . To on doprowadzil do tego ze pani na kasie w biedronce ma wieksza pensje niz dyplomowany nauczyciel to on doprowadzil ze bezrobotna z 3 dzieci ma wiecej niz pracujacy mlody nauczyciel. To PIS obiecuje 500na krowe i kupuje emerytow za 13ke.To PIS przez swoja politykę i proponowanie nedznych 250brutto podwyzki jest winien, niech zrezygnuje z kielbasy wyborczej rozdawnictwa za nic a da tym co pracuja i na to zasluguja zamiast prowadzic kampanie nienawisci i oczerniania.

 • endrju1521

  Oceniono 10 razy -4

  Drodzy nauczyciele.

  PiS, bez przeszkód wzięło "za twarz" 10000 sędziów,

  przeorało cały wymiar sprawiedliwości mimo,

  że wymiar sprawiedliwości jest odrębną i

  niezależną od innych władz (konstytucja) ! ! ! ! !

  W tej sytuacji, nie macie żadnych szans.

 • julia.gewitter

  Oceniono 9 razy -5

  To nie jest wina nauczycieli. To wina rzadu. Tak naprawde rzad bedzie odpowiedzialny za brak klasyfikacji i nieprzeprowadzenie matur. Bo to panstwo za to odpowiada. Jesli nauczyciele nie beda walczyc, nic sie nie zmieni.

 • maaac

  Oceniono 12 razy -6

  Jakie poświęcić maturzystów? Niech mi ktoś ktokolwiek udowodni, że matury NIE można przesunąć? Co by się stało? Świat by się zawalił?

 • irenevonbrick

  Oceniono 12 razy -8

  Jak nie będzie matur to uczelnie na bruk pójdą.Bo nie będzie potrzebna kadra wykładowców.Nie będzie kasy na uczelnie.Ale będzie Broniarz i jego polityczny upór.Jak są negocjacje to trzeba się podzielić pół na pół.

 • beton44

  Oceniono 14 razy -10

  Co to za wahania Żakowski ???

  Jest wojna !!! Wojna z Kaczyzmem !!!

  Ofiary muszą być !!!

  Padło na maturzystów - trudno - dla zwycięstwa nie ma nadmiernych ofiar !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX