Komentarze (77)
Wysiedlenia w Kotlinie Kłodzkiej? Wody Polskie badają możliwość budowy suchych zbiorników powodziowych
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • 2bxornot2b

  Oceniono 7 razy -1

  Po dlugiej stanowczo za dlugiej epoce ciemnogrodu wraca oswiecenie, Rzad juz wczesniiej uruchomil zablokowane przez PO srodki na dokonczenie Swinnej Poreby i stopnia Malczyce, dajac sygnal iz gospodarka wodna bedziie jednym z priiorytetow rozwojowych. Po epoce gospodarki ksiezycowej wracamy z uruchomeniem szlakow wodnych melioracja czyli powrotem do normalnosci, do zwyklego europejskiego standardu. Pamietamy wszyacy jak Czesi zrzucili ze swoich zapor wode ktora runela na doln Slask a Polska jak to zacofana Polska nie byla w stannie nigdzie tej wody zebrac, tak trzymac PIS

 • jakobhorner

  Oceniono 11 razy -3

  Kotlina Kłodzka (jak cały Dolny Śląsk) to skarb, nawet podtapiana, niszczona, zarządzana Polakiem - jeżeli ktoś wpadł z piasków Mazowsza, to rzeczywiście może mieć dysonans poznawczy.

 • sokolasty

  Oceniono 13 razy -3

  "Protestujący podkreślają, że ochrona przeciwpowodziowa jest potrzebna. - Ale porozmawiajmy o różnych koncepcjach, rozwiązaniach, małej retencji. Wybierzmy wspólnie takie rozwiązanie, które nie będzie szkodliwe ani dla ludzi, ani dla przyrody, ani dla historii tego miejsca - dodaje Franciszek Oborski ze Starego Gierałtowa."

  Ochrona przecipowidziowa jest potrzebna, ale zróbcie ją u sąsiada, nie u mnie.

  Zburzyć dziesięć domów i stadninę czy pozwolić zalać miasto, no to jest poważny dylemat. W 1997 można było falę rozlać przed Wrocławiem na polach, ale zabrakło odważnego; niestety zaniechanie nic nie kosztuje, a za czyn będą ścigać do śmierci.

 • gleen_666

  Oceniono 14 razy -4

  I bardzo dobrze przynajmniej cześć pięknych terenów zwracamy naturze

 • bart5554

  Oceniono 11 razy -5

  Już widać, że Wyborczej, TOK FM i spółce nie podoba się ten projekt. Tam jest tak ładnie, i stary budynek, wysiedlenia, strach o przyrodę...

  ==

  Byli esbecy stracą dostęp do państwowych tajemnic? Nowa specustawa dotknie głównie urzędników

  Byłym pracownikom komunistycznych służb specjalnych automatycznie nie będzie przedłużane poświadczenie dopuszczające do państwowych tajemnic. Nawet jeśli zostali pozytywnie zweryfikowani po upadku PRL i dostali pracę np. w policji, Urzędzie Ochrony Państwa innych organach bezpieczeństwa państwa czy dyplomacji - informuje dzisiaj "Dziennik Gazeta Prawna".

  niezalezna.pl/271600-byli-esbecy-straca-dostep-do-panstwowych-tajemnic-nowa-specustawa-dotknie-glownie-urzednikow

 • george5591

  Oceniono 18 razy -8

  czyje interesy sa wazniejsze ; 2500 lokalnych mieszkancow czy kilkadziesiat tysiecy ponizej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX