Biała Podlaska: Brama weselna z promilami w tle. Rekordzista miał 8 promili

Aż osiem promili miał w organizmie 30-latek, który razem z trzema kolegami trafił do szpitala w Białej Podlaskiej. Cała czwórka zorganizowała "bramę weselną" dla młodej pary.
Zobacz wideo

Całą sprawę opisuje na swojej stronie internetowej lubelska policja. Jak podają funkcjonariusze, w sobotnie popołudnie dyżurni z komendy w Białej Podlaskiej zostali poinformowali przez personel medyczny, że do miejscowego szpitala trafiło czterech nieprzytomnych mężczyzn.

"Skierowani do szpitala policjanci ustalili, że czterej mieszkańcy Białej Podlaskiej w wieku od 30 do 42 lat zorganizowali tzw. bramę weselną dla znajomej młodej pary" - informują policjanci.

Zgodnie z przyjętym zwyczajem, mężczyźni zatrzymali orszak weselny i w zamian za otwarcie drogi, i umożliwienie dalszego przejazdu oczekiwali "zapłaty" alkoholem.

10 butelek wódki od młodej pary

Państwo młodzi - jak podaje lubelska policja - okazali niebywałą hojność i wręczyli organizatorom bramy weselnej aż 10 półlitrowych butelek wódki.

"Ucieszeni takim obrotem spraw mężczyźni postanowili nie tracić czasu i rozpoczęli konsumpcję alkoholu na miejscu. W krótkim czasie przyjęli tak dużą ilość alkoholu, że stracili świadomość i konieczna była interwencja lekarska" - opisują funkcjonariusze. 

Szpitalne badania stanu trzeźwości wykazały, że wszyscy mężczyźni mieli dużo ponad 4 promile alkoholu. Rekordzistą został 30-latek, u którego stężenie alkoholu w organizmie osiągnęło 8 promili.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (6)
Biała Podlaska: Brama weselna z promilami w tle. Rekordzista miał 8 promili
Zaloguj się
 • van Koski

  Oceniono 4 razy 4

  Ludność ze wschodu 8 promili to pikuś, wytrenowanie w alkoholowym boju tak zwani nie do zdarcia

 • true_lysander

  0

  "Dawka śmiertelna - 4,5 promila alkoholu we krwi! Nie dotyczy Polaków i Rosjan".

 • Masza i Niedźwiedź

  0

  Ludzie pijący alkohol sa dla mnie niczym! "Niczym Bracia" Haha. Pozdrawiam kolegów ze wschodu. "Góral beskidzki"

 • krzy-czy

  0

  duch w narodzie nie ginie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX