Dowody ws. wypadku Beaty Szydło uszkodzone. Wśród nich zapis monitoringu

Jak informuje TVN24.pl, płyty z zapisem monitoringu, który dokumentował przejazd kolumny ówczesnej premier Beaty Szydło, zostały uszkodzone.
Zobacz wideo

TVN 24 podaje, że uszkodzeniu uległy dwa dowody wykorzystywane w sprawie wypadku kolumny, którą Beata Szydło w lutym 2017 roku przemieszczała się po Oświęcimiu. Oskarżony o nieumyślne spowodowanie wypadku jest 23-latek, który kierował fiatem seicento.

Informację o uszkodzeniu dowodów potwierdziło biuro prasowe Sądu Okręgowego w Krakowie. Nie wiadomo jednak, jak do niego doszło.

Nie wiadomo też, czy informacje zawarte na uszkodzonych dyskach uda się odzyskać. Sąd poinformował również, że nie jest prowadzone postępowanie w sprawie uszkodzenia płyt.

Wypadek limuzyny Beaty Szydło

Przypomnijmy: Limuzyna premier Beaty Szydło uderzyła w seicento 21-letniego mężczyzny, a następnie zatrzymała się na drzewie. W wypadku ranna została szefowa rządu a także dwaj funkcjonariusze BOR. Beata Szydło leżała w szpitalu siedem dni. Limuzyna, którą jechała polityk PiS nie miała wykupionego ubezpieczenia AC.

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM