Poszukiwania 10-letniej dziewczynki przerwane. Znaleziono zwłoki, prokuratura mówi o morderstwie

Przerwano poszukiwania 10-letniej uczennicy z Mrowin. W lesie niedaleko Imbramowic znaleziono zwłoki dziecka. Prokuratura informuje, że dziewczynka prawdopodobnie została zamordowana.

Zaginięcie 10-letniej uczennicy z Mrowin (woj. dolnośląskie) zgłoszono w czwartek. Dziewczynka miała wyjść ze około godz. 13. Nie dotarła do domu.  Ostatni raz widziano ją ok. 200 metrów od domu.

Dolny Śląsk: znaleziono zwłoki dziewczynki

Około godziny 20 poinformowano, że akcja poszukiwawcza została przerwana. Służby nie podały, z jakich powodów, ani czy udało im się odnaleźć dziewczynkę.

Z informacji "Gazety Wrocławskiej" wynika, że w lesie koło Imbramowic, 6 kilometrów od Mrowin, odnaleziono ciało dziewczynki. Według nieoficjalnych ustaleń gazety 10-letnia dziewczynka mogła zostać zamordowana, a jej ciało było częściowo roznegliżowane. Sekcję zwłok zapowiedziano na piątek.

Uczennica, której ciało znaleziono w lesie koło Żarowa na Dolnym Śląsku najpewniej została zamordowana - podaje prokuratura po wstępnych oględzinach ciała. Prokuratorzy nie zdradzili na razie, jakie obrażenia pozostawił sprawca.

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM