Na Twitterze o "zaangażowaniu Samuela Pereiry w gnojenie rodziny Bodnarów". Czy doszło do konfliktu interesów?

"Była żona Bodnara, a matka jego syna, reprezentuje pro bono żonę Pereiry w sprawie o dzieci" - napisała na Twitterze blogerka Kataryna. Jej zdaniem to dowód na konflikt interesów - Samuel Pereira jest szefem portalu tvp.info, który publikuje materiały atakujące syna Adama Bodnara.
Zobacz wideo

Sprawa ma swój początek w zatrzymaniu Jakuba A., podejrzanego o morderstwo 10-letniej Kristiny z Mrowin. Media obiegło nagranie pokazujące, jak policja wyprowadza 22-latka bosego i w samej bieliźnie. Odniósł się do tego rzecznik prawo obywatelskich Adam Bodnar, który stwierdził, że z nagrania opublikowanego przez dolnośląską policję oraz z doniesień prasowych wynika, że mężczyzna w czasie zatrzymania nie stawiał oporu. "Mimo to został położony na brzuchu, na podłodze, po czym założono mu kajdanki zespolone na trzymane z tyłu ręce i na nogi. Z budynku został wyprowadzony boso, w samej bieliźnie i koszulce, ze skutymi rękami i nogami. Funkcjonariusze stosowali chwyt obezwładniający, powodujący, że zatrzymany szedł mocno pochylony do dołu. Przez cały czas doprowadzenia zatrzymanemu towarzyszyli zamaskowani funkcjonariusze policji" - napisano w komunikacie.

Wkrótce potem portal tvp.info opublikował materiał, w którym atakował 14-letniego syna Adama Bodnara, oskarżając go o dokonanie rozboju. "To może być wytłumaczenie pewnych dziwnych działań i zachowań pana rzecznika Adama Bodnara" - napisał na Twitterze szef portalu tvp.info - Samuel Pereira. Rodzina Adama Bodnara zapowiedziała podjęcie kroków prawnych wobec TVP. Teraz jednak na światło dzienne wychodzą kolejne informacje.

"Gigantyczny konflikt interesów"

Blogerka Kataryna napisała na Twitterze, że była żona Adama Bodnara reprezentuje w sądzie żonę Samuela Pereiry, który "walczy z nią o dzieci". 

Do informacji tej odniósł się sam zainteresowany. Samuel Pereira potwierdził te doniesienia, precyzując, że sprawa sądowa dotyczy "płacenia alimentów i uniknięcia orzeczenia winy". Co istotne jednak, zdaniem Kataryny doszło do konfliktu interesów. Cytowała przy tym powtarzane przez Pereirę wpisy, uderzające w Adama Bodnara. Jeden z nich skasował.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (11)
Samuel Pereia walczy o dzieci z żoną, którą w sądzie reprezentuje była żona Bodnara. "Konflikt interesów"
Zaloguj się
 • stork40

  Oceniono 12 razy 10

  trzeba mieć niezwykle niskie poczucie smaku i estetyki żeby obcować w jakichkolwiek stosunkach (towarzyskich lub zawodowych) z tym człowieczkiem o facjacie średniowiecznego inkwizytora

 • oko2009

  Oceniono 12 razy 10

  Kiedyś próbowałam oglądać TVP Info. Nie dałam rady. Wyjątkowa kanalia musi tym kierować. I najgorsze, że robi to za pieniądze nas wszystkich. Mam nadzieję, że ci ludzie staną kiedyś przed sądami i odpowiedzą za swoje obrzydliwości.

 • Mariusz Małecki

  Oceniono 10 razy 8

  Wystarczy już pisania o tej miernocie. Zdjęcie tego gnojka mówi o nim wszystko. Naprawdę.

 • wazps

  Oceniono 7 razy 5

  Z tego całego artykułu najbardziej mnie szokuje,że jakaś kobieta bez obrzydzenia dotykała takie g... jak Pereira

 • musa-kusa

  Oceniono 3 razy 1

  "Hunwejbini albo Czerwona Gwardia – komunistyczna organizacja młodzieżowa działająca w Chinach podczas rewolucji kulturalnej, w latach 1966-1968. Chociaż według propagandy hunwejbini mieli się zajmować prowadzeniem rewolucji, to w rzeczywistości wykorzystywani byli do wewnątrzpartyjnych rozgrywek między liderami chińskiej partii komunistycznej. Czerwona Gwardia pozostawała pod rozkazami przewodniczącego partii Mao Zedonga. Popełniała liczne okrucieństwa, torturując, przetrzymując, poniżając, a niekiedy zabijając ludzi uznanych za "wrogów ludu", do których zaliczano przede wszystkim nieliczną chińską inteligencję.
  W drugim okresie rewolucji, kiedy hunwejbini zaczęli wymykać się spod kontroli, Mao wprowadził do uczelni, urzędów i zakładów pracy wojsko. Najbardziej krewkich liderów hunwejbinów stracono, a dziesiątki tysięcy członków zesłano na wieś, żeby "uczyli się pracy od chłopów"."

 • 2bxornot2b

  Oceniono 13 razy -9

  Taaaa
  mlody scyzoryk

 • gassarbaiter

  Oceniono 18 razy -12

  Synalek bandzior nożownik napadający i okradający młodsze dzieci to nie jest gnojenie tylko fakt! Takie mamy POwskie elity.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX