Komentarze (146)
Dokumentem w antyszczepionkowców. Lekarz zainspirowany Sekielskim chce zrobić film o fake newsach
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • nanorobot

  Oceniono 13 razy 1

  Ekfekt będzie analogiczny do filmu Sekielskiego. Tam dzięki filmowi poparcie PiS wzrosło. Tu liczba ludzi nieszczepiących się wzrośnie ...

 • lao.premis

  0

  Spadam z tego formum. Szkoda czasu. Nikt nie wmowi tym plaskoziemcom że czarne jest czarne a białe jest białe. Film to dobry pomysł, ale nie wiele zmieni. Jeżeli komuś brakune zdolności logicznego myślenia, to od tego filmu jej nie na będzie. Znajomości prostego rachunku prawdopodobieństwa również. Szkoda czasu. Życze szczęścia nieszczepionym. Im bardziej się przyda.
  .

 • obywatel-podatnik

  Oceniono 2 razy 0

  cześć ruski trolu

 • koment22

  Oceniono 10 razy 0

  Ja mam problem ze swoją żoną. Ciągle marudzi. Dlatego wpadłem na pomysł: zbiorę kasę na dokument i w ten sposób poruszę problem niefrasobliwych żon. Wpłacajcie, wpłacajcie!

 • wawa1920

  Oceniono 8 razy 0

  Na tym forum jasno widać jakie spustoszenie w w polskich łbach zrobiła działalność PROEPIDEMISTÓW i polityka jedynie słusznej partii w udupianiu edukacji....

 • tomaselli

  Oceniono 12 razy 0

  Widze, ze i pan doktor siedzi na garnuszku koncernow farmaceutycznych. Nie jestem przeciwnikiem szczepien, ba sam zostalem zaszczepiony przeciw podstawowym groznym chorobom (gruzlica, cholera , czarna ospa itp..), ale szczepienie przeciwko katarkowi i innym bzdurom uwazam za zbedne i niepotrzebne, zeby nie powiedziec niebezpieczne i szkodliwe.

 • hankam

  Oceniono 8 razy 0

  Bardzo lubię doktora Ciemięgę, oglądałam swego czasu jego filmy o ptakach na YouTube, wierzę, że zrobi dobry film i chętnie się dorzucę.

 • wierze_w_ateizm

  Oceniono 5 razy -1

  witam

  zbieram pieniądze na film

  o żydach w aparacie komunistycznym w Polce
  (Michnik, Cimoszewicz, Kwasniewski, BErman...)

  w latach 1944- 1956

  zainteresowanych proszę o kontakt na prv

 • hlebski

  Oceniono 1 raz -1

  Panie doktorze. Cel zbiórki jest niewłaściwy. Znaczy pieniądze się zmarnują bo do debili nic nie dotrze. Trzeba zmienić cel na taki, który przyniesie pozytywne skutki dla ogółu. Podnieść kwotę, którą chcemy zebrać do kilku baniek. Kupić za to trochę ziemii. Najlepiej jakąś wyspę daleko stąd. Najlepiej w ciepłym i wilgotnym klimacie. Jakieś Karaiby czy Pacyfik. Żeby drobnoustroje lepiej się nanażały. Wybudować tam infrastrukturę mieszkalno - bytową. Posłać tam wszystkich proepidemików nawet utrzymując ich przez jakiś czas. Niech w spokoju i bez żadnego przymusu poddają się :naturalnemu uodparnianiu" A po kilku latach wysłąć tam kordon sanitarny, żeby przekopał ziemię i zasypał wapnem.

 • katie3001

  Oceniono 7 razy -1

  oNie ma antyszczepionowców - to termin wymyślony aby siać nienawiść. Są rodzice, których dzieci potraciły zdrowie po szczepionkach. Kij ma dwa końce. Teraz jest atak na nieszczepioncych aby odwrócić uwagę od śmierci odłączonego dziecka.

 • ochujek

  Oceniono 11 razy -1

  Odmowa miejsca w przedszkolu dzieciom nieszczepionym to krok w dobrym kierunku.

 • marcin1948

  Oceniono 11 razy -1

  Celebryta się w nim obudził.Długo zbierać nie będzie musiał.Niech napisze tylko ile potrzebuje to zaraz jakiś koncern farmakologiczny prześle mu ile tam będzie chciał hajsu.

 • bellum-omnium-contra-omnes

  Oceniono 9 razy -1

  Zainspirowany pediatra... zbiera pieniądze.
  No to HOSANNA!

 • bojowniczka_hybrydowa

  Oceniono 7 razy -1

  Ciekawe, czy ten Ciemięga przyzna się w filmie, że nie ma pojęcia co to jest screening noworodka....i o genetyce też nie ma pojęcia....

 • invest_pl

  Oceniono 4 razy -2

  Koniecznie wyjaśnij doktorku sprawę śmierci tego 2 letniego chłopaczka co zmarł kilka dni po podaniu szczepionki na pneumokoki. Pneumokoki to nowa szczepionka obowiązkowa. Do tej pory tego nie było - były tylko płatne za kilka setek PLN...
  Założę się że jeśli doktorek zrobi zwykły materiał do promocji szczepień obowiązkowych to nie za długo będzie bogaty...

 • czarnykatabas

  Oceniono 10 razy -2

  Kupiłbyś czereśnie, ciołku matołku, mając świadomość, że jedna na 100 000 eksploduje ci w ustach urywając łeb, a szczęśliwszych przypadkach uwali ci tylko pół ryja ? Czy pocieszało by cię, że przecież pozostałym 99 999 dają przecież zdrowie i radość smaku ? Statystycznie mamy powód do dumy. Szczepionki ratują życie, ale ci z powikłaniami to nie tylko statystyka i jakieś cyferki. To Jasie, Małgosie, Krysie, Andrzejki zamienione w warzywko, składające swoje życie i życie swoich rodziców na ołtarzu statystyki nieszkodliwości szczepień. Tym bardziej, że farmaceutyczne koncerny znane są z tego, że nie liczy się kasa, produkcja i sprzedaż w milionach szt w pogoni za zyskiem swoich akcjonariuszy, a jeśli nawet, to zawsze jest przecież ...SORRY !!!

 • maras63

  Oceniono 10 razy -2

  Szuka kasy??? już ja ma. Od korporacji farmaceutycznych. Dzięki temu powstanie niezależny dokument, jak ten Sekielskiego. :-)))

 • popieramkukiza

  Oceniono 12 razy -2

  Pediatra o szczepionkach ? No dobrze, ale najpierw niech idzie do profesor Marii Majewskiej - neurobiologa, która prowadziła badania nad skutkami ubocznymi szczepień. Jej praca naukowa jest dostępna w necie i pokazuje jak jest naprawdę.

  "Spójrzmy na Niemcy, Francję, Holandię czy kraje skandynawskie. Miliony dzieci nie są tam szczepione, bo szczepienia są dobrowolne i wielu rodziców z nich rezygnuje lub szczepi wybiórczo. I co? Umieralność niemowląt jest tam około dwóch razy mniejsza niż w Polsce i trzy razy mniejsza niż w USA, gdzie szczepi się najwięcej. Im więcej szczepień, tym większa liczba zgonów. A odnosi się to tak samo do krajów rozwiniętych, jak do ubogich regionów Afryki czy Azji".

 • pimpolak-11

  Oceniono 10 razy -2

  Zebrałby Pan spokojnie z miliard złotych. Koncerny farmaceutyczne aż się ślinią na takie produkcje.

 • wujek_mirek

  Oceniono 14 razy -2

  Sorry doktor, ale "my body - my choice". A jeżeli inni się szczepią, to jakim mam być dla nich zagrożeniem?

 • piotrus.zibi

  Oceniono 18 razy -2

  Ciekawe kiedy ktoś zrobi film o kolejnej patologicznej kaście czyli lekarzach..... do których na wizytę czeka się latami bo rzekomo ich nie ma, a jak położysz 200 zlotych na stół to w cudowny sposób lekarz się znajduje na drugi dzień..... Normalnie kraj cudów

 • winotuska22

  Oceniono 18 razy -4

  Byle ten film był uczciwy i wspominał o efektach ubocznych - które SĄ, wbrew temu, co twierdzą lekarze. Że w ogóle nie ma efektów ubocznych.

  No to pierwsza lepsza praca naukowa z brzegu:

  Vaccine-Related Chronic Fatigue Syndrome In An Individual Demonstrating Aluminium Overload

  Wyszukać w guglu i przeczytać, zanim zaczniecie minusować. Oczywiście o wiele więcej zgonów (i to dzieci) będzie bez szczepień, ale dopóki te efekty uboczne nie zostaną zbadane i coś nie zostanie z nimi zrobione (chociażby nie zaczną być poważnie traktowane i leczone przez lekarzy, bo teraz to problemu nie i sobie ubzdurałeś, bo szczepionki są absolutnie nieszkodliwe) i dopóki nie zostaną usunięte substancje powodujące większość efektów ubocznych, to nadal będzie cyrk. Jeszcze polecam poczytać o takich składnikach jak fenoksyetanol (dodawany do kosmetyków), który powoduje widoczną alergię, wysypkę, a jest on dodawany do szczepionek i nie ma takiej możliwości, żeby nie powodował efektów ubocznych po podaniu do krwi.

 • ankawwa

  Oceniono 17 razy -9

  Panu "dohtorowi" sprzedam taką informację potwierdzoną badaniami. Otóż, mężczyźni z rocznika 1975 i 1976, którzy otrzymywali - jako dzieci - jedną ze szczepionek mieli potem problem z prawidłowym rozwojem układu kostnego. Okazuje się, że rtęć w nich zawarta "hamowała" ich wzrost. O ty wspominał nawet pewien lekarz zwolennik szczepionek. Przypomnę, że te szczepionki nie były produkowane w tamtym czasie, przez Polskę czy żaden "zaprzyjaźniony" kraj, ale importowane były z krajów kapitalistycznych.
  Ps. Chcę tylko powiedzieć, że nie wiemy co w tych szczepionkach się tak naprawdę znajduje i jaki ma wpływ na organizm bo koncerny farmaceutyczne mają to w d....e. Dla nich liczy się tylko duży zarobek. Dlatego mamy tak drogie - refundowane- leki.

 • kriso135

  Oceniono 20 razy -10

  Koleś myśli, że jak zrobi sobie zdjęcie z dziecięcymi majtkami na głowie to show biznes stanie przed nim otworem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX