Sarbinowo. Pożar hotelu. Ewakuowano około 200 gości

W Sarbinowie niedaleko Milena strażacy walczą z pożarem części basenowej jednego z tamtejszych hoteli. Ogień wybuchł w piątek około 5 rano, ewakuowano około 200 osób. Nie wiadomo, kiedy ewakuowani będą mogli kontynuować wypoczynek w hotelu.
Zobacz wideo

W Sarbinowie niedaleko Milena strażacy walczą z pożarem części basenowej jednego z tamtejszych hoteli. Ogień wybuchł w piątek nad ranem, ewakuowano około 200 osób.

Strażacy gaszą pożar w części basenowej hotelu, a dokładniej na dachu - powiedział PAP rzecznik komendanta wojewódzkiego PSP w Szczecinie mł. kpt. Tomasz Kubiak. Ogień nie jest jeszcze opanowany. W akcji uczestniczy 15 zastępów straży pożarnej. Jak informuje "Głos Koszaliński" na miejscu jest też policja

Z hotelu ewakuowano 176 gości i 20 pracowników. Z informacji mł. kpt. Tomasza Kubiaka wynika, że nie ma osób poszkodowanych.

W rozmowie z "Głosem koszalińskim" kapitan Bartłomiej Góral z KM PSP w Koszalinie powiedział, że ze względu na trwająca akcję gaśniczą, nie wiadomo, kiedy ewakuowani goście hotelu będą mogli wrócić do obiektu.  - Musimy rozbierać dach kawałek po kawałku, podawać strumień wody i szukać miejsca, od którego zaczął się pożar  - podkreślił strażak.

>> Pobierz Aplikację TOK FM, słuchaj i testuj przez dwa tygodnie:

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM