Komentarze (75)
Podwójny rocznik. Rekrutacja
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • 1stanczyk

  Oceniono 6 razy 0

  Spisani na straty . . .

  A może jednak zamiast tego tutaj politycznego przedwyborczego kociokwiku przypomnieć kto i dlaczego, w imię czego zrobił tą poprzednią nikomu niepotrzebną bo reformującą to co w miarę dobrze funkcjonowało poprzednią reformę.

  Te reformy zahartują chowaną bezstresowo młodzież, przyczynia się do selekcji naturalnej w której taki czy inny zdobyty w systemie edukacji papierek to jest tylko jeden, niekoniecznie najważniejszy, element mający wpływ na ich przyszłość.

  Szczególnie w systemie edukacji w którym na szczycie są tak zwane wyższe uczelnie, które są w na pograniczu czwartej i piątej setki na liście najlepszych na świecie.

  Poza tym te dotychczasowe reformy uświadomią młodych z kim tak naprawdę maja do czynienia w roli swoich mentorów.

  Z pokoleniem nieogarniętych, wyszczekanych "patriotyzmem" debilów

 • brutusnaidiotos

  Oceniono 7 razy -1

  Znowu to jęczenie , krzyk, tupanie nogami i durnowate przemyślenia. Każda reforma wymaga poświeceń. Stracony to jest nie rocznik a tacy pseudo nauczyciele , rozpolitykowani do granic. Ja mam syna dostał się tam gdzie chciał 171 pkt , dobre gimnazjum dwujęzyczne. Dostali się najlepsi , słabsi dostali nauczkę - trzeba pracować - życie jest brutalne. A to że dziewczynki płaczą że się nie dostały? Dziewczynki płaczą nawet jak rozstają się z koleżanką po koloni. Ludzie ogarnijcie się mam dość tego ujadania!!!

 • telimena30

  Oceniono 11 razy -1

  Jak zwykle bzdury, mordowanie polskiej edukacji rozpoczął "europejczyk" buzek i handtke, tak, to był moment w którym sprawnie działający system zaczęto demontować i to trwa po dziś dzień... a co do straconych...owszem lenie i nieroby będa stracone, ci co chcą coś osiągnąć i chcą się uczyć dadzą radę!

 • marekt15

  Oceniono 5 razy -1

  'Rozpoczyna się chora sytuacja, że musisz być najlepszy'

  taka sytuacja jest chora tylko w kolchozie chociaz nawet nie, bo nawet tam promowali przodownikow pracy.

 • tomaselli

  Oceniono 2 razy -2

  Dostaja sie najlepsi, a nauczyciele udowodnili 2 miesiace temu swoim strajkiem, ze bynajmniej nie chodzi im o dobro swoich uczniow, wiec skad teraz ten jazgot !

 • koral777

  Oceniono 8 razy -2

  Nie toleruję reformy ktora PiS popsuł szkolnictwo. Oczywiście nie tylko to.

  Ale nie straszcie dzieci tym czym nie potrzeba. Jestem rocznik 1977 w LO uczyłam sie w latach 1992-96. W klasie 38 osobowej w dobrym liceum a klas naszegobtocznika bylo 7!!!. W szkole klas z 25-28. Jestesny dobrymi lekarzami prawniksmi przedsiębiorcami urzednikami ktorzy w większosci nie głosują na PiS.

  Wszystko zależy od nauczycieli dyrekcji pedagogów aby zachęcić młodzież do nauki, współpracy, wzajemnego szacunku. A od rówieśników aby nawiazali między sobą więzi, sami wzięli się za naukę. Nie utrudniali pracy. 31-35 os to nie 38-40. W auli potem beda siedziec w 100 osób.

 • jurii.sachar

  Oceniono 11 razy -3

  i to jest właśnie ten przeklęty rodzaj nauczyciela.... podać wszystko na tacy, a jemu sie nic nie chce, nie zrobi nic aby zachęcić uczniów, żadnych ambicji, kreatywności i inicjatywy... tylko narzeka, narzeka, narzeka.... oby moich dzieci ktos taki nie uczył.... Na szczęście jest wielu nauczycieli, którzy nie narzekają, starają się uczyć dobrze w każdej sytuacji, pełni energii, sympatii do uczniów...

 • brzmski

  Oceniono 7 razy -3

  inicjator artur duby smalone plecie -
  niech nie opowiada, a weźmnie takich uczniów szkół artysztycznych!!
  ich aktywność, dzienna porcja pracy przekracza czarne opowieści z krypty wspomnianego andrzeja s.

 • 1stanczyk

  Oceniono 11 razy -3

  Spisani na straty.
  Jeden rocznik.
  Od 25 lat rządzące naszym krajem okrągłostołowe podwórkowe gó...arstwo spisało na straty cale pokolenie a nie jeden rocznik .
  W tym wieku (18 lat) jeden rok w ta czy w tamta to jest mały pikuś o czym najlepiej świadczą liczne nie tylko dziekańskie urlopy.
  I dzisiaj ci sami gó...arze robią dramat o jeden rocznik.

 • gundyslaw

  Oceniono 8 razy -4

  Chodzilem do Rejtana w latach 60 tych bylo nas w klasie ponad 30 a wyszli z niej Janek Walc Orgelbrand i inni ktorym dzisiaj poziomem nie dorownuja licealisci z luznych klas uczyl nas Gogul i inni.

 • acideu

  Oceniono 12 razy -8

  Pewnie że stracony, nauczyciele będą se strajkować od września bo na wakacje przerwę sobie zrobili.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX