Rammstein wspiera środowisko LGBT. Wymowny gest muzyków podczas koncertu w Chorzowie

Zachowanie muzyków Rammstein zostało nagrodzone owacją przez tłum zgromadzony na Stadionie Ślaskim w Chorzowie.
Zobacz wideo

W Chorzowie na koncercie Rammstein, który odbył się w środę wieczorem, bawiło się ponad 60 tys. fanów niemieckiej grupy. Podczas jednego z utworów muzycy pojawili się z flagami: biało-czerwoną oraz tęczową, która jest symbolem środowisk LGBTQ.

To bardzo wymowny gest. Koncert Rammstein odbył się cztery dni po wydarzeniach w Białymstoku. Do tej pory zatrzymano kilkadziesiąt osób, które atakowały uczestników Marszu Równości i policję. 

Polityczne gesty podczas koncertów zagranicznych gwiazd są coraz częstsze. Przypomnijmy, podczas występu Pearl Jam w Krakowie wyświetlano logo Ogólnopolskiego Strajku Kobiet, Mick Jagger podczas koncertu The Rolling Stones w Warszawie krytykował pomysł PiS i prezydenta Dudy, by obniżyć wiek emerytalny dla sędziów Sądu Najwyższego. 

Czytaj też: "Nienawistne gesty ze strony zwykłych ludzi". Posłuchaj komentarzy i relacji po atakach na Marsz Równości w Białymstoku>>>

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (17)
Rammstein. Wymowny gest muzyków Rammstein. Podczas koncertu w Chorzowie wsparli środowisko LGBT
Zaloguj się
 • Haka De

  Oceniono 7 razy 1

  Pisowskie şçerwa dostały już zlecenie od podobno Polska Schäffernackera na minusowanie.

 • jabbaryt

  Oceniono 3 razy -1

  Dla mnie Rammstein to zaprzeczenie rocka. Coca Cola wunderbar. Nie cierpię tej kapeli mimo, że słucham metalu. Teraz mam kolejny powód aby jej nie słuchać.

 • rootsman4

  Oceniono 6 razy -4

  PEDRYLIZM Level HARD...ten zespół dobry,,,do momemntu wylansowania przez Lyncha i jego ścieżki dzwiękowej. Teraz będą zdejmować spodnie publicznie...

 • antonio rebenga

  Oceniono 17 razy -11

  Super... Mało co nie kupiłem biletów na ich koncert w przyszłym roku w Warszawie... W tej sytuacji wolę tą kasę przepić. Jeszcze zapomnieli flagi UE pokazać.

 • Otis Pazuzu

  Oceniono 13 razy -11

  A ile śmieci podczas tego koncertu wyrzucili i ile CO naprodukowali to już nikt nie napiszę

 • rosswatowski

  Oceniono 18 razy -14

  Mick Jagger się starzeje jak widać i bredzi na tematy, o których nie ma zielonego pojęcia hyhy emerytury, sędziów w Polsce mu w głowie, pewnie się naoglądał TVN-u ;>>>> bo przeca na pewno nie miał nic ciekawszego do roboty :>>>

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX