Zatrzymano 28-latka podejrzewanego o pobicie Przemysława Witkowskiego. Dziennikarz miał rozpoznać swojego oprawcę

Po trwających niespełna tydzień poszukiwaniach zatrzymano mężczyznę podejrzewanego o dotkliwe pobicie Przemysława Witkowskiego. Do pobicia doszło po tym, jak dziennikarz i wykładowca skrytykował homofobiczne napisy na murach.

Podejrzewanym o atak jest 28-latek, mieszkaniec Wrocławia. Jak informuje policja, Przemysław Witkowski miał rozpoznać w zatrzymanym sprawcę pobicia. 

>> CZYTAJ TAKŻEDziennikarz i wykładowca pobity we Wrocławiu, bo skrytykował homofobiczne napisy na murach

Do ataku na dziennikarza i wykładowcy doszło 25 lipca. Jak relacjonował, został pobity, ponieważ zwrócił uwagę na homofobiczne napisy na murze, m.in. "Good night left side", "LGBTQ pedofilia". "Typ spytał, czy mi się nie podobają. Powiedziałem, że tak i dostałem oklep, groził śmiercią i że nas wszystkich dopadnie" - opisywał na Facebooku. Z powodu obrażeń nie był w stanie rozmawiać z dziennikarzami. 

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (4)
Wrocław. Zatrzymano 28-latka podejrzewanego o pobicie Przemysława Witkowskiego
Zaloguj się
  • slooik

    Oceniono 5 razy 1

    Na początku zeszłego tygodnia cala okolica Mostów Trzebnickich, Jazu, oraz nawet ścieżek rowerowych zostały zaspreyowane nienawistnymi napisami, szerzącymi nienawiść do LGBT, Imigrantów, Left-Side, a nwet Act 447. Władze Wód Polskich oraz Miasta powinny jak najszybciej usunąć te wandalizmy, oraz pobrac materiały z kamer choćby przy Jazie Różanka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX