McDonald's "przeprasza wszystkich, którzy poczuli się dotknięci" logiem pływającym po stawie w Łazienkach Królewskich

Gigantyczne logo McDonald's na stawie w Łazienkach Królewskich oburzyło internautów i wielbicieli zabytków. Fastfoodowy gigant przeprasza i żałuje.
Zobacz wideo

Gigantyczne logo McDonald's pojawiło się na stawie w Łazienkach Królewskich. Instalacja była elementem pokazu jednej z projektantek mody. Sprawa wywołała burzę w internecie. A finalnie dość szybko logo zniknęło ze stawu. Teraz McDonald's przeprasza za całą sytuację. Fastfoodowy gigant swoje przeprosiny opublikował między innymi w weekendowym wydaniu "Gazety Wyborczej".

Sieć przeprasza "wszystkich, którzy poczuli się dotknięci" pojawieniem się logo w Łazienkach Królewskich. "W wartościach naszej firmy szacunek dla dziedzictwa kulturowego zajmuje istotne miejsce. Zapewniamy, że w codziennych działaniach McDonald's w Polsce kierujemy się zasadą ochrony ważnych historycznie miejsc i przestrzeni" – przekonuje w oświadczeniu McDonald's.

Firma "żałuje", że zaistniała sytuacja miała miejsce. - Logo naszej firmy miało być elementem scenografii wieczornego zamkniętego pokazu mody, którego byliśmy partnerem i nie powinno zostać wyeksponowane w godzinach otwarcia parku – podkreśla amerykański gigant.

McDonald's obiecuje, że "dołoży wszelkich starań, żeby sytuacja nigdy się nie powtórzyła".

Pobierz Aplikację TOK FM i słuchaj sprytnie:

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (7)
Logo McDonald's w Łazienkach Królewskich. Firma przeprasza "wszystkich, którzy poczuli się dotknięci"
Zaloguj się
 • weronika100

  Oceniono 2 razy 2

  A kiedy przeprosiny od pozostałych organizatorów tego eventu?

 • katarzynka2001

  Oceniono 1 raz 1

  a kogo obchodzi pływające logo to jakaś tragedia się stała? nikt tam nie zamontował neonów albo płacht, a z tym chaosem należy raz na zawsze skończyć.

 • weronika100

  Oceniono 1 raz 1

  Rzeczwiście sprawa wygląda nieco słabo. Jak dla mnie oczekiwałbym jeszcze przeprosin od pozostałych organizatorów tego eventu.

 • Jan Kos

  Oceniono 3 razy 1

  Suweren nie jes dotknięty pedofilią w kościele, hejtownią w ministerstwie sprawiedliwości, taks?wkami lotniczymi Kuchcińskiego, ale logo MacDonalda w sadzawce to obraza dumy nardowej. P0j3bany kraj.

 • gblo

  Oceniono 3 razy 1

  Ciekawe kto wydał zgodę na taki skecz, bo to dyskwalifikuje tę osobę. To tak jakby obok muzeum w Auschwitz postawić reklamę wesołego miasteczka. Myślę, że nie trzeba być magistrem, by dojść do pewnych wniosków. Trochę taktu też się przydaje w życiu

 • Ja TylkoJa

  Oceniono 3 razy 1

  To super agencje reklamowe zaśmiecają nam życie

 • Megalodon akwaryjny

  Oceniono 3 razy -1

  Ja się wręcz obraziłem, już nie kupuję Big Maków, lecz przestanę się gniewać gdy McDonald's zafunduje mi roczny zestaw takowych może być bez Coli

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX