Wielkopolska. Strzelanina w Zadowicach. Nie żyje 34-letni właściciel fermy

34-letni właściciel fermy w wielkopolskich Zadowicach, został śmiertelnie postrzelony. W związku ze sprawą, policja poszukuje 45-letniego pracownika fermy. Na miejscu jest już prokurator - poinformował w poniedziałek PAP rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp. Maciej Meler.

Do zdarzenia miało dojść rano w Zadowicach, w gminie Godziesze Wielkie.

Właściciel fermy został śmiertelnie postrzelony. Na razie szczegóły zdarzenia nie są znane. Jak informuje reporter TOK FM Karol Kański, wiele wskazuje na to, że między właścicielem a pracownikiem mogło dojść do awantury. - Potem napastnik postrzelił  w głowę właściciela fermy. Po zabójstwie miał porzucić broń i uciec w pobliskie pole kukurydzy - relacjonuje Kański. 

Na miejscu jest prokurator. - Możemy potwierdzić, że doszło do zdarzenia z użyciem broni palnej, w wyniku czego zmarł mężczyzna - powiedział prokurator Maciej Meler. Wiadomo, że 34-latek niedawno zakupił fermę, do której przeprowadził się z rodziną. W jednym z budynków gospodarczych, na terenie fermy, mieszkał jej pracownik - poszukiwany przez policję 45-letni mężczyzna.

DOSTĘP PREMIUM