Prokuratura wystąpiła do sądu o tymczasowe aresztowanie Marzeny S., byłej prezes Wisły Kraków

Poznańska prokuratura wystąpiła do sądu o tymczasowe aresztowanie Marzeny S., byłej prezes krakowskiej Wisły. Chce też aresztu dla dwóch innych osób zatrzymanych w tej sprawie.

Była prezes Wisły oraz trzy inne osoby, w przeszłości wchodzące w skład zarządu i rady nadzorczej spółki Wisła Kraków "oraz powiązane ze środowiskiem kibicowskim klubu", zostały zatrzymane we wtorek na polecenie Prokuratury Regionalnej w Poznaniu.

Wczoraj przedstawiono im zarzuty dotyczące uczestniczenia w zorganizowanej grupie przestępczej oraz dokonania nadużyć i wyrządzenia strat finansowych na niekorzyść spółki Wisła Kraków - chodzi w sumie o 10 mln złotych. Żadna z przesłuchiwanych wczoraj osób nie przyznaje się do winy, Prokuratura skierowała do sądu wnioski o tymczasowe aresztowanie trzech z czterech zatrzymanych we wtorek osób. Wszystkim podejrzanym grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (3)
Prokuratura wystąpiła do sądu o tymczasowe aresztowanie Marzeny S., byłej prezes Wisły Kraków
Zaloguj się
 • 2bxornot2b

  Oceniono 2 razy 2

  W postppeerelu ku.... i zlodziej byli najbardziej szanowanymi autorytetami, czasem sie zastanawiam jak do tego moglo dojsc, do zbiorowej wieloletniej halucynacji, ktora w moim przypadku musiala zakonczyc sie emigracja, gdyz nie toleruje ani nie ulegam zbiorowym fantasmagoriom.

 • gassarbaiter

  Oceniono 2 razy 2

  A jeszcze kilka lat temu tyle zachwytu nad nią w gazetce było a lemingi piały z zachwytu.

 • zdzisiopierdzisio

  Oceniono 1 raz 1

  Pani Marzenki nie zazdroszczę, ooleżanki z więziennego bloku nauczą panią zwieraczem papierosy gasić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX