Policja poszukuje świadków tragicznego wypadku. W zderzeniu opla z audi zginęła 43-letnia kobieta

W wypadku drogowym na ul. Paderewskiego w Łodzi zginęła 43-letnia kobieta. Czterech innych uczestników zdarzenia trafiło do szpitala. Policja szuka świadków wypadku.
Zobacz wideo

Do tragicznego wypadku doszło dziś przed północą na skrzyżowaniu ulic Paderewskiego i Tuszyńskiej w Łodzi.  - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 34-letni łodzianin kierujący audi A4, wykonując manewr skrętu w lewo w ulicę Tuszyńską, nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającej z naprzeciwka taksówce opel insygnia i doprowadził do zderzenia obu pojazdów - relacjonowała w rozmowie z PAP Marzanna Boratyńska z Wydziału Ruchu Drogowego łódzkiej Komendy Miejskiej Policji.

Śmierć na miejscu poniosła 43-letnia pasażerka audi. Kierowca tego pojazdu oraz jego 11-letni pasażer trafili do szpitali. Z kolei taksówką opel insygnia podróżował 28-letni kierowca i dwoje pasażerów w wieku 68 lat. Pasażerowie taksówki również zostali hospitalizowani.

Okoliczności wypadku badają policjanci z łódzkiej drogówki pod nadzorem prokuratury; o kontakt z policją proszeni są świadkowie zdarzenia.

DOSTĘP PREMIUM