Pędził mercedesem po S7. 22-latek przekroczył dozwoloną prędkość o 119 km

Policjanci zatrzymali w okolicach Nidzicy młodego mężczyznę, który pędził S7 z prędkością 239 km/h. Zapytany dlaczego, odparł, że "lubi tak jeździć".
Zobacz wideo

Jak poinformowała w poniedziałek oficer prasowa nidzickiej komendy powiatowej policji w Nidzicy sierż. Alicja Pepłowska w czwartek na trasie S7 w powiecie nidzickim zatrzymano do kontroli drogowej kierowcę, który jechał z prędkością 239 km/h. "To przykład kierowcy zupełnie pozbawionego wyobraźni i poczucia odpowiedzialności"- oceniła policja.

Policjanci z nidzickiej drogówki podczas służby pełnionej na drodze S7 radiowozem wyposażonym w videorejestrator zauważyli pędzącego w kierunku Mławy mercedesa. O godz. 20.10 na wysokości miejscowości Pawliki funkcjonariusze zatrzymali go do kontroli. Za kierownicą samochodu, jadącego 239 km/h siedział 22-letni mężczyzna, który w rozmowie z policjantami oświadczył, że "lubi tak jeździć".

Za przekroczenie dozwolonej prędkości jazdy o 119 km/h na kierowcę mercedesa został nałożony mandat w wysokości 500 zł. Otrzymał także 10 punktów karnych.

DOSTĘP PREMIUM