Noworodek znaleziony w ogródku działkowym. Policja zatrzymała 36-letnią kobietę

Dziecko przeżyło i jest pod opieką lekarzy. Stan dziewczynki jest stabilny. W związku ze sprawą zatrzymano 36-letnią kobietę.

Zatrzymaliśmy 36-letnią kobietę – powiedziała w czwartek PAP rzecznik Komendy Rejonowej Policji VI w Warszawie podkom. Paulina Onyszko, odnosząc się do znalezienia w tym mieście noworodka w ogródku działkowym przy ul. Głębockiej.

Jak przekazała podkom. Paulina Onyszko, o godz. 11.35 policja otrzymała zgłoszenie, że na działkach przy ul. Głębockiej zostało znalezione małe dziecko.

Na miejscu okazało się, że jest to dziewczynka, która najprawdopodobniej urodziła się w czwartek. "Dziecko zostało przewiezione do szpitala, gdzie jest pod opieką lekarzy. Najważniejsze, że dziewczynka przeżyła" - powiedziała policjantka. Dodała, że stan dziecka jest stabilny i jest "ogrzewane".

Onyszko poinformowała, że w związku z tą sprawą zatrzymano 36-letnią kobietę.

Zdarzeniem zajmie się prokuratura.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (5)
Noworodek znaleziony w ogródku działkowym. Policja zatrzymała 36-letnią kobietę
Zaloguj się
 • Oceniono 5 razy -1

  Nie chciała dziecka- różnie w życiu się układa mogła przecież oddać do okienka życia lub adopcji. Porzuciła własne dziecko zostawiła je na śmierć powinna odpowiadać karnie za próbę pozbawienia życia 15 lat minimum.

 • Łukasz O

  Oceniono 3 razy -1

  Prokuratora kościelna zajmie się sprawą. Precz z antykoncepcja i aborcją.

 • szpung

  Oceniono 6 razy -2

  Skoro czarnomaciczne glosza, iz aborcja wzmacnia ciialo kobiety to co sie dziwic patologii z marginesu.

 • miloz1

  Oceniono 5 razy -5

  A można było ładnie wyskrobać i wrzucić do śmietnika przyszpitalnego. Jeszcze by bohaterką została jak niektóre celebrytki. Co za nieludzkie prawo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX