Awaria na Poczcie Polskiej. Problemy z odbiorem listów i przelewów

Przez awarię systemu informatycznego Poczty Polskiej mogą pojawić się problemy z odbiorem listów poleconych i przekazów pieniężnych.
Zobacz wideo

Jak informuje bankier.pl, paraliż placówek pocztowych trwa od piątku rano i dotyczy placówek w całym kraju. 

Awaria na poczcie - kiedy uda się naprawić?

Część problemów udało się już rozwiązać. 

„Z uwagi na problemy z systemem informatycznym obsługującym klientów, nasze placówki działały w ograniczonym zakresie. Dotyczyło to głównie obszaru nadawczego. Utrudnienia dotyczą np. przyjmowania przelewów oraz listów poleconych i przekazów pieniężnych. Możemy natomiast wydawać przesyłki awizowane, przeznaczone do wydania w placówkach. Przepraszamy za niedogodności, obecnie w części placówek system już funkcjonuje prawidłowo, intensywnie pracujemy nad całkowitym usunięciem awarii.” - informuje Poczta Polska w oficjalnym komunikacie.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (3)
Awaria na Poczcie Polskiej. Problemy z odbiorem listów i przelewów
Zaloguj się
 • szpung

  Oceniono 1 raz 1

  Mackiewicz
  Te stare sieci postawione na Nobellu to solidna rzetelna robota, teraz wszystko wisi na androidzie wifi to wszystko mozna rozdupcyc paroma skryptami dzawy. Oczywiscie technika goni i nie zatrzymamy tego paradoksalnie tempo rozwoju powoduje ze sami hakerzy nie nadazaja za skryptami, ha ha ha ha ha zreszta osiagamy stan gdy niekompetencja staje sie powszechna i groza nam wizje z powiesci Dicka.

 • O Mackiewicz

  Oceniono 2 razy -2

  Ja sie nie dziwie. Poczta to informatyczne 0. Tam jeszcze są huby i kabel koncentryczny. Sprzęt i mętalnośc jak i pensje informatyka jak sprzed epoki.

 • tegepe

  Oceniono 2 razy -2

  Co tam jakieś polecone czy przelewy? Najważniejsze, że ta upadła instytucja nadal sprzedawać będzie
  książki i czasopisma o tematyce religijnej i dewocjonalia!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX