Warszawa: Policja poszukuje sprawcy śmiertelnego potrącenia na pasach

Policja poszukuje sprawcy śmiertelnego potrącenia pieszego, do którego doszło w sobotę po godz. 22 na ulicy Puławskiej w Warszawie, na przejściu z sygnalizacją swietlną - poinformował PAP podkom. Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji.
Zobacz wideo

Retmaniak przekazał PAP, że w sobotę 30 listopada po godz. 22.00 na ulicy Puławskiej, przy skrzyżowaniu z ulicą Dolną w Warszawie, na oznakowanym przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną doszło do potrącenia pieszego przez samochód osobowy marki mercedes.

"Niestety w wyniku poniesionych obrażeń pieszy zmarł w szpitalu. Jest to około 50-letni mężczyzna. Nie znamy do tej pory jego tożsamości, trwają ustalenia, nie miał przy sobie dokumentów" - podkreślił Retmaniak.

Jak dodał, "kierowca jak i pasażer samochodu osobowego mercedes oddalili się z miejsca zdarzenia przed przybyciem na miejsce policji".

Retmaniak poinformował, że trwają poszukiwania kierowcy oraz ustalenia jego tożsamości. "I tu od nas gorący apel do wszystkich, którzy mają jakąkolwiek wiedzę na temat zdarzenia, byli świadkami, będą mogą wiedzieć, gdzie teraz przebywa kierujący jak i pasażer tego pojazdu, lub wiedzą, kto mógł się wczoraj poruszać takim pojazdem, proszeni są o kontakt z Komendą Rejonową numer 2 na Malczewskiego" - powiedział.

Pobierz Aplikację TOK FM i słuchaj sprytnie:

DOSTĘP PREMIUM