Warszawa. Wjechał autem w przejście podziemne metra

Do nietypowego i niebezpiecznego zdarzenia doszło na jednej ze stacji warszawskiego metra. Kierujący samochodem osobowym wjechał w przejście podziemne. Powiadomiono policję.
Zobacz wideo

Wszystko wydarzyło się w sobotę wieczorem - na stacji metra Stokłosy w warszawskiej dzielnicy Ursynów. Ze zdjęcia, które zostało zamieszczone w jednej z grup w mediach społecznościowych wynika, że kierujący (lub kierująca) samochodem osobowym wjechał do przejścia podziemnego. 

Nietypowe i niebezpieczne zdarzenie potwierdziła rzeczniczka prasowa Metra Warszawskiego Anna Bartoń. - Potwierdzam przejazd samochodem przez przejście podziemne bez zatrzymania o godz. 21.09 - doprecyzowała w rozmowie z PAP. Dodała, że w tej sprawie został zabezpieczony monitoring i powiadomiona policja w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

Internauci - w komentarzach w mediach społecznościowych - zastanawiali się, jak do całego zdarzenia mogło dojść, skoro do stacji warszawskiego metra przeważnie prowadzą schody. W przypadku stacji Stokłosy istnieją jednak także łagodne zjazdy dostępne z poziomu ulicy - na tyle szerokie, aby zmieściło się w nich auto. 

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM