TOK FM gra z WOŚP! Słuchacze - licytując nasze aukcje - zebrali ponad 16,5 tysiąca złotych

TOK FM - jak co roku - również i teraz wspierało Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. We wtorek 14 stycznia zakończyły się wszystkie licytacje, które przygotowaliśmy. Największą popularnością cieszył się występ na naszej antenie.

Licytacje zakończyły się we wtorek - 14 stycznia, między godziną 8 a 9. Trwały do ostatniej minuty. Największą popularnością cieszył się występ na antenie Radia TOK FM, który zebrał ponad 6,3 tys zł. 

W sumie nasi słuchacze, licytując wystawione przez nas na aukcje, przedmioty i atrakcje, zebrali na Orkiestrę ponad 16,5 tysiąca złotych. Kwota ta zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i będzie kolejną cegiełką, która pozwoli na zakup sprzętu do polskich szpitali.

Występ w Radiu TOK FM!

Zwycięzca licytacji 'Występ w Radiu TOK FM' wpłacił na rzecz Orkiestry 6 301 zł. Dzięki temu będzie mógł poczuć atmosferę radia i przeczytać autorskie informacje.

Kliknij i zobacz licytację

Głos zwycięzcy zabrzmi w radioodbiornikach mieszkańców 23 największych polskich miast, a nawet na całym świecie za pośrednictwem tokfm.pl i aplikacji mobilnej. 

Oprócz tego, zwycięzca aukcji z pomocą dziennikarza TOK FM przygotuje i przeczyta na antenie Radia TOK FM autorski radiowy serwis informacyjny. Nagranie otrzyma na pamiątkę w formie elektronicznej. Przygotuje się oczywiście z nami! Serwis informacyjny będzie trwał około 6 minut, a jego przygotowanie (napisanie, zmontowanie dźwięków) - 3-4 godziny.

Dodatkowo Zwycięzca aukcji:

- pozna naszych prowadzących,

- pozna szczegóły tworzenia programu stacji,

 - weźmie udział w wycieczce po Radiu TOK FM

Licytuj dzień w newsroomie tokfm.pl

Dzień w newsroomie tokfm.pl został zlicytowany za 2 363,88 zł. Zwycięzca aukcji spędzi kilka godzin w zespole naszych internetowych dziennikarzy i wydawców. Będzie miał szansę także wziąć udział w redakcyjnym kolegium, przygotować i nagrać wideo z przeglądu prasy i wyreżyserować relację na żywo ze studia TOK FM.

Kliknij i przejdź do licytacji

Serwis tokfm.pl to "kopalnia" ważnych newsów i wartościowej wiedzy w postaci tekstów, podcastów, audycji i materiałów wideo. Codziennie tokfm.pl odwiedza tysiące czytelników i słuchaczy, którzy szukają nie tylko najświeższych wiadomości, ale również analiz, komentarzy i odpowiedzi "dlaczego".

Licytuj występ w podcaście TOK FM!

Ta licytacja była prawdziwą gratką dla fanów seriali. Zwycięzca licytacji wpłacił na rzecz WOŚP 1025 zł. Dzięki temu będzie miał szansę poznać tajniki tworzenia podcastu i wziąć udział w podcaście TOK FM "Szkoda czasu na złe seriale".

Kliknij i przejdź do licytacji

Zwycięzca aukcji weźmie udział w kwietniowym* odcinku podcastu TOK FM "Szkoda czasu na złe seriale". Na pamiątkę otrzyma również nagranie odcinka, w którym wystąpi, w formie elektronicznej.

*Termin kwietniowego nagrania zostanie ustalony ze Zwycięzcą aukcji.

Licytuj 100-letni dostęp premium do podcastów i archiwum audycji TOK FM*

Dostęp Premium TOK FM to, pełna, pozbawiona reklam, możliwość korzystania z podcastów i archiwum audycji TOK FM:

- w aplikacji mobilnej TOK FM

- na stronie tokfm.pl

Aukcja cieszyła się dużą popularnością. Ostateczna kwota to 2750 zł. 

Kliknij i przejdź do licytacji

Radio TOK FM codziennie prezentuje audycje i podcasty, które analizują i zgłębiają tematy ważne, ciekawe, zaskakujące, poruszające, inspirujące a czasem wzburzające. Jeśli interesuje Cię polityka, gospodarka, sprawy społeczne, psychologia, filozofia, kultura, nowoczesne technologie, zdrowie, podróże, czy motoryzacja, koniecznie włącz Radio TOK FM w aplikacji mobilnej i kiedy tylko chcesz odkrywaj zakamarki świata.

W przypadku Dostępu Premium, w Radiu TOK FM nie obowiązuje Cię żadna ramówka. To Ty wybierasz tematykę i prowadzącego oraz interesujące Cię audycje czy podcasty, a także czas, w jakim ich słuchasz.

Dostęp Premium TOK FM jest niczym Radio na życzenie, z którego korzystanie można porównać do oglądania ulubionych seriali czy słuchania audiobooków – seriami, po kawałku, w odcinkach.

Podcasty i audycje TOK FM mogą być Twoimi towarzyszami w dowolnym czasie – gdy biegasz, robisz zakupy, gotujesz,

prowadzisz samochód, siedzisz w pociągu czy stoisz w autobusie.

* Wylicytowany dostęp Premium TOK FM będzie obowiązywał przez 100 lat. Dostęp aktywny na tokfm.pl i w aplikacji mobilnej TOK FM.

Zobacz pozostałe aukcje Radia TOK FM:

- Plakat TOK FM z autografem ulubionego prowadzącego - zlicytowano za 909 zł (przejdź do aukcji)

- Książka Donalda Tuska "Szczerze" z autografem autora - zlicytowano za 3250 zł (przejdź do aukcji)

Dziękujemy Wam za udział w licytacjach i do zobaczenia wkrótce! 

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM