Komentarze (114)
Cały system dyscyplinarny dla sędziów może zostać zamrożony - mówi TOK FM specjalista od prawa unijnego
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • swru

  Oceniono 9 razy 3

  Skoro większość może wszystko uchwalić to mam nadzieję kolejny Sejm uzna pisiorów za przestępczą organizację np za to że członkowie tej sekty mieli dziadków urodzonych w komunie i odziedziczyli po nich komunizm. Można ? Można

 • robertczajka

  Oceniono 13 razy 3

  Zero będzie jeszcze cieńko piszczał w pewnym miejscu .... obrzydliwy obleśny zakłamany typ... fałszywie pobożny..... z twarzą laleczki chuckie ... jakoś tak mi przypomina

 • smiki48

  Oceniono 8 razy 2

  niech ktoś mi powie dlaczego to wszystkie przetargi na autostrady i wielkie inwestycje wygrywają zachodnie konsorcja a następnie prawie wszystkie prace wykonywane są przez polskich podwykonawców?

 • mazzini890

  Oceniono 16 razy 2

  Tak będzie.

 • jan700

  Oceniono 7 razy 1

  Tylko Polska i Węgry?
  W jaki sposób komisja europejska dała wyraz swojemu sprzeciwowi wobec reżimu w Moskwie?
  Zanim będziecie obcinać fundusze dla Polski proszę o wyliczenie o ile mniej pieniędzy popłynęło z UE do Rosji, po śmierci niewinnych Ukraińców.
  HttPS://youtu.be/d8CZHs2rZts

 • pkad

  Oceniono 9 razy 1

  ONI SZKODZĄ POLSCE I POLAKOM na arenie międzynarodowej:

  Magdalena Adamowicz, Jerzy Buzek, Bartosz Arłukowicz, Krzysztof Hetman, Tomasz Frankowski, Andrzej Halicki, Danuta Hübner, Adam Jarubas, Jarosław Kalinowski, Ewa Kopacz, Janusz Lewandowski, Elżbieta Łukacijewska, Radosław Sikorski, Róża Thun und Hohenstein, Marek Belka, Robert Biedroń, Włodzimierz Cimoszewicz, Sylwia Spurek oraz Leszek Miller.

  !!!! TE OSOBY POWINNY ZOSTAĆ POZBAWIONE POLSKIEGO OBYWATELSTWA !!!!

 • piotre1987

  Oceniono 7 razy 1

  Senat wybrał dwóch przedstawicieli do KRS mniemam że od teraz KRS jest już legalny i europejski a sedziowie wybrani przez nią są już europejscy i zgodni z linią PO bo zasiadać tam będą kwiatek i Zdroju, pytanie do lemingów i pożytecznych idiotów.

 • karrampa

  Oceniono 2 razy 0

  Co to za system, gdzie sędziowie nie mogliby bezkarnie okradać sklepów i staruszek na stacji, jeździć po pijaku, czy klepać 'kuratorów' rzekomo stukilkudziesięcioletnich, a de facto zmarłych osób i sankcjonować kradzieży kamienic, czy uniewinniać swoich popleczników nawet jeśli bez prawa jazdy i badań technicznych rozjadą staruszkę na pasach ?!?
  Oburzające. TSUE i KE w żadnym wypadku nie mogą na to pozwolić !

 • lkolesio

  Oceniono 6 razy 0

   Mamy elitę prawniczą przy władzy przecież; żarłok Pawłowicz - pierdnie , beknie i orzeknie, Du.a rezydent bezprawia, ciumek esbek Piotrowicz, wolfgangowa Przyłębska, leninista Kulawy Gnom, magister Zero Ziobro z przydupasami Kaletą i Ozdobą, knur Święczkowski, hejterzy z MS Piebiak, Szmydt, Wytrykowski, fjut Cichowski, "mamusia płacze", kret Radzik, z MSWiA niewinny przestępca  Kamiński. W PiS-ich  łbach pustka hula jak wiatr po azjatyckich stepach

  Od ponad czterech lat rządzą złodzieje, dyletanci z idiotami oraz narodowi bolszewicy. Bo komuś nie chciało się powsadzać ich do więzień, postawić przed Trybunałem Stanu etc. Trudno, zdarza się...

 • brys47

  Oceniono 6 razy 0

  Targowica skonczy w piekle

 • ganro

  Oceniono 8 razy 0

  Sędziego tknąć nie można, to chodzące kryształy.

 • jego-wysokosc

  Oceniono 8 razy 0

  Amen. Niech się stanie!

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 1 raz -1

  Jak się rząd PiS nie zastosuje do decyzji TSUE to KE po prostu zamrozi wszystkie transfery środków unijnych do Polski w związku z chaosem prawnym, do momentu przywrócenia praworządności.

  PiS nie musi się stosować do decyzji TSUE, ale pieniążki rolnikom będzie musiał wypłacać z własnej kieszeni. Za własne będzie musiał kończyć rozgrzebane autostrady.

  Oczywiście będzie dylemat. Albo dopłaty bezpośrednie dla rolników, albo 500+.

 • rods

  Oceniono 5 razy -1

  Nie da rady zamrozić , nie ma takiej lodówki.A tak poważnie, KONSTYTUCJA , KONSTYTUCJA nie zna czegoś takie jak zamrożenie , nie zna też tworu zwanego TSUE , i nie określa jego kompetencji w kwestii zamrażania.
  Nie wskazuje też by ktokolwiek miał prawo ingerować inaczej niż w drodze ustawy w działalność organu konstytucyjnego.

 • onten

  Oceniono 7 razy -1

  agora i gazetapl czolowy propagandzista i kłamca
  proponuje wam wyemigrować jak stefanek michnik i ukrywac się przed srawiedliwością
  ciekawe co byścei napisali jakby morderca Adamowicz tez stefanek uciekł i ukrywal się w innym państwie, też byście ukrywali ten fakt i milczeli? wasza obłuda i ten cały syf agorowy
  kasujcie
  peowskiie bydło dla koryta upodli się jak może

  Przed Sądem Apelacyjnym w Warszawie zakończył się proces wytoczony portalowi „Gazety Wyborczej” przez Ministerstwo Sprawiedliwości, po publikacji na temat rejestru pedofilów. Wyborcza.pI musi zamieścić sprostowanie nieprawdziwych informacji.

 • harari

  Oceniono 9 razy -1

  .
  Polacy murem za PiSem i przeciw sądowniczej kaście.
  .

 • marywil2012

  Oceniono 7 razy -1

  Paranoja i Schizofrenia. Paranoja na punkcie "postkomuny" i schizofrenia bo z jedbej boją się wyjść z unii ale robią dziś wszystko aby to zrobić.

 • jacutin

  Oceniono 6 razy -2

  Jak widać, podział jest prosty. Tam gdzie dotarły kiedyś legiony rzymskie, panuje kultura poszanowania prawa. A tam dokąd nie dotarły panuje wschodnia dzicz. I nic już z tym nie zrobimy. To jest zakodowane w genach. Jak ktoś ma większą domieszkę tych zachodnich powinien się natychmiast ewakuować póki jeszcze mozna.

 • ajk_gierki

  Oceniono 12 razy -2

  Unia Europejska zareaguje, coś tam zrobi coś nakaże, a i tak nasz władze zrobią swoje bo nie ma siły która by ich do czegokolwiek zmusiła.

 • onten

  Oceniono 5 razy -3

  Wpis byłego premiera Donalda Tuska na Twitterze, to „żałosne konwulsje lipnego moralisty i politycznego obłudnika”; jego polityczne znaczenie, to już tylko prymitywne wpisy – oceniła europosłanka Beata Mazurek. – Jest na granicy trollingu – oznajmił z kolei poseł Radosław Fogiel.

 • piotr.ryka

  Oceniono 18 razy -6

  Po co w ogóle polskim sądom jakaś organ dyscyplinujący? Od 1939 roku niczego takiego nie ma. Idioci i idiotki stają jedni po drugich na czele SN i innych wyższych izb, ogólne bezhołowie, złodziejstwo, lizusostwo, kumoterstwo i oszukaństwo na każdym kroku, a prawo w rozumieniu wyższym jest ostatnią rzeczą jaką można tam znaleźć. Niemcy, Rosja i Francja bardzo z tego osłabienia Polski zadowolone - tak trzymać.

 • kolektywnie

  Oceniono 15 razy -7

  Takie ogólniki to nawet ja mógłbym opowiadać i udawać specjalistę. Z doświadczenia wiem, że jeżeli ktoś mówi o duchach i zasadach tzn. że argumentów on nie ma żadnych.

  Jeżeli systemy w krajach UE tak bardzo różnią się od siebie to jak można wskazać jeden uniwersalny dla wszystkich?

 • euphoria19

  Oceniono 17 razy -11

  ależ jestem podniecona, zrobię kawkę i się chyba zmasturbuję, tak ten temat mnie poruszył po zbóju

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX