Zuzanna Falzmann przechodzi z TVP do Orlenu. "Czas na nowy rozdział"

Zuzanna Falzmann odchodzi z telewizji publicznej. Wiele lat pracowała jako korespondentka TVP w USA. Według informacji Wirtualnych Mediów ma przejść do koncernu paliwowego PKN Orlen.

"Tysiące relacji, wywiadów, programów i rozmów z niesamowitymi ludźmi na całym świecie. Po 22 latach pracy w telewizji podjęłam decyzję że czas na nowy rozdział w życiu zawodowym" - napisała Zuzanna Falzmann na Twitterze.

22 lata pracy w mediach

Zuzanna Falzmann od 2016 roku była korespondentką TVP w Stanach Zjednoczonych. Zanim rozpoczęła współpracę z telewizją publiczną, przez osiem lat była korespondentką Telewizji Polsat oraz szefową biura tej stacji w Waszyngtonie. Wcześniej pracowała także dla TVN, Nasza TV i TV4.  W połowie 2019 roku wróciła do kraju i od jesieni prowadziła "Panoramę" w telewizyjnej Dwójce. Teraz oznajmiła, że kończy swoją karierę medialną.

Według informacji Wirtualnych Mediów ma przejść do koncernu paliwowego PKN Orlen. Falzmann ani Orlen nie ujawniają, jakie obejmie stanowisko.

- Tak jak napisałam, żegnam się z mediami. Nie przechodzę ani do żadnej innej telewizji, ani do radia czy wydawnictwa. Po powrocie do Polski dostałam kilka propozycji pracy. Zdecydowałam się na jedną z nich. Nowy pracodawca za dwa - trzy dni sam wyda komunikat w tej sprawie - powiedziała dziennikarka portalowi Wirtualnemedia.pl.

O dziennikarce zrobiło się głośno w ubiegłym roku, kiedy poprowadziła dla TVP relację z czerwonego dywanu na gali rozdania Oscarów w Los Angeles. W  "Wiadomościach" TVP wyemitowano materiał o tym, w co Falzmann była ubrana i że zagraniczne media były zachwycone jej kreacjami. - Zazwyczaj na świeczniku są aktorzy i reżyserzy. W końcu to święto kina. Dziennikarzom niezwykle trudno jest się przebić. Jej się udało - informowały wtedy "Wiadomości".

Prywatnie Zuzanna Falzmann jest córką tłumaczki i publicystki Izabeli Brodackiej-Falzmann i byłego inspektora Najwyższej Izby Kontroli Michała Falzmanna, który na początku lat 90. wykrył nieprawidłowości w Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego i doprowadził do ich ujawnienia.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (9)
Z TVP do Orlenu. Zuzanna Falzmann: "Czas na nowy rozdział w życiu zawodowym"
Zaloguj się
 • dar61

  0

  Nie znam.

 • endrju1521

  Oceniono 6 razy 0

  Orlen jest padliną,

  na której żeruje pisowskie robactwo !

 • andrzej1.61

  Oceniono 2 razy -2

  Sprzedała duszę i ciało teraz czas na zapłatę,. Ciekawe ile bierze "opiekun".

 • marudna.maruda

  Oceniono 6 razy -2

  Wielostronna specjalizacja. Normalne w kraju, gdzie sołtys może zostać prezesem państwowej spółki czy nawet więcej....

 • Misue Tanaka

  Oceniono 4 razy -2

  Haha,i git nadaje się.Nogi szerokie rozłożone przed pisowska mafią.

 • flemming

  Oceniono 5 razy -3

  Zuziu, a nie lepiej byłoby zostać księdzem. I pieniądze większe, i spokój wieczny zapewniony. A tak złośliwcy zaraz będą się czepiać, że panienka skurw......... się z PiSem. Ale ciekawe. komu zrobiła łaskę za załatwienie jej extra kasy.

 • andrzej1.61

  Oceniono 3 razy -3

  Sprzedana dusza i ciało kosztuje a "opiekun" też swoje musi dostać. Czas na zapłatę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX