Śmierć Dominika Sikory. Policja ustaliła podejrzanego. Wniosek o list gończy

Poznańskim policjantom udało się ustalić podejrzanego w sprawie śmiertelnego pobicia 29-letniego zapaśnika, Dominika Sikory. Sportowiec zmarł w wyniku obrażeń po ciężkim pobiciu na Starym Rynku w Poznaniu.
Zobacz wideo

Dominik Sikora, sportowiec klubu Sobieski Poznań, zmarł w szpitalu po ciężkim pobiciu, do którego doszło na poznańskim Starym Rynku. Policjantom udało się ustalić podejrzanego w tej sprawie. 

Śmierć Dominika Sikory. Podejrzany może przebywać zagranicą

Ze względu na dobro śledztwa policja nie chce ujawniać, kim jest mężczyzna podejrzewany o śmiertelne pobicie Dominika Sikory. Funkcjonariusze podkreślają jednak, że szybko ustalili sprawcę. próbowano zatrzymać go w mieszkaniu, w którym powinien przebywać, ale mężczyzny tam nie było. Wszystko wskazuje na to, że się ukrywa. Mógł już opuścić Polskę, dlatego policjanci wystąpili z wnioskiem o wydanie listu gończego. 

Dominik Sikora zmarł w wyniku ciężkiego pobicia

Dominik Sikora był wielokrotnym medalistą, jednym z czołowych zapaśników stylu klasycznego Klubu Sportowego Sobieski Poznań. 29-letni zapaśnik został pobity 25 stycznia, chwilę po tym, gdy wyszedł z restauracji na Starym Rynku. Po pobiciu sportowiec z obrzękiem mózgu trafił do szpitala. Zmarł pięć dni później. 

Aplikacja TOK FM. Słuchaj i testuj przez dwa tygodnie.

TOK FM PREMIUM