Ministerstwo Zdrowia: Zmarła 18. osoba zakażona koronawirusem

Zmarła kolejna, 18. osoba zakażona koronawirusem, jednocześnie potwierdzono 157 nowych przypadków zakażenia - poinformowało w sobotę Ministerstwo Zdrowia. Łącznie odnotowano do tej pory 1638 zachorowań.
Zobacz wideo

Potwierdzone przypadki dotyczą 103 osób z woj. mazowieckiego, 15 osób z woj. dolnośląskiego, 14 osób z woj. śląskiego, 9 osób z woj. podkarpackiego, 4 osób z woj. zachodniopomorskiego, 4 osób z woj. wielkopolskiego, 3 osób z woj. małopolskiego, 2 osób z woj. lubelskiego oraz po 1 osobie z woj. pomorskiego, opolskiego i lubuskiego.

Resort podał, że w szpitalu w Warszawie zmarła kolejna osoba zakażona koronawirusem. To 67-letni mężczyzna, który był w ciężkim stanie i miał choroby współistniejące.

Dotąd w Polsce potwierdzono 1638 przypadków zakażenia koronawirusem, z czego w sobotę odnotowano 249. Dzień wcześniej zdiagnozowano 168 przypadków zachorowań.

Zmarło 18 zakażonych osób, z czego o dwóch zgonach poinformowano w sobotę.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (6)
Ministerstwo Zdrowia: Zmarła 18. osoba zakażona koronawirusem
Zaloguj się
 • Adam Hernes

  Oceniono 2 razy 2

  Widzę że niektórzy nadal ignorują powagę sytuacji. Jeśli szpitale zatkają się chorymi na Covid19, to pozostali chorzy nie będą się do nich mogli dostać i więcej ludzi umierać też będzie na inne choroby. Poza tym naukowcy z Oxfordu wyliczyli że statystycznie umiera co 1000 osoba chora na Covid19. To znaczy że w Polsce jest już około 15tysiecy przypadków. 80% nie ma objawów ale może nadal zarażać.

 • tegepe

  Oceniono 2 razy -2

  A ile osób zmarło w tym sezonie na grypę?

 • Grzegorz Krężel

  Oceniono 6 razy -4

  Ludzie, skończcie już te wyliczanki... A ile osób umarło od stycznia na grypę??... 50!!...ile na zawały, udary i ile w wypadkach zginęło??... Wpadacie w paranoję powoli... A może komuś właśnie o to chodzi??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX