PKN Orlen daje zniżki na paliwo dla żołnierzy WOT. "Kiedy podobna łaska spłynie na lekarzy i personel medyczny?"

Od 1 maja na stacjach PKN Orlen żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej (WOT) będą mogli uzyskać rabat przy kupnie paliwa. Umożliwi im to, jak ocenia koncern, jeszcze efektywniejsze zaangażowanie się w walkę z epidemią koronawirusa i realizację zadań zapewniających bezpieczeństwo obywatelom.
Zobacz wideo

Jak poinformował w środę PKN Orlen, program lojalnościowy będzie uprawniał WOT do indywidualnego korzystania przez członków tej formacji z rabatu w wysokości 8 gr brutto za jeden litr paliwa na wszystkich stacjach tej spółki.

"PKN Orlen podpisał umowę gwarantującą żołnierzom-ochotnikom Wojsk Obrony Terytorialnej rabat na paliwo w całej sieci stacji Orlen w Polsce. Umożliwi im to jeszcze efektywniejsze zaangażowanie się w walkę z epidemią koronawirusa oraz wykonywanie zadań zapewniających bezpieczeństwo wszystkim obywatelom" - oznajmił płocki koncern. Jak zaznaczył, "program lojalnościowy dla WOT będzie obowiązywał od 1 maja".

W podpisaniu porozumienia w tej sprawie uczestniczył prezydent Andrzej Duda. - Jestem pod wrażeniem skali wsparcia, jakiego Wojska Obrony Terytorialnej udzielają służbom i instytucjom walczącym z epidemią- podkreślił prezydent, cytowany w środowym komunikacie PKN Orlen.

Orlen dane zniżki żołnierzom WOT

Karty zniżkowe zawierające logo WOT będą dystrybuowane za pośrednictwem dowództwa tej formacji, a ich aktywacja nastąpi 1 maja.

Według PKN Orlen, program lojalnościowy będzie uprawniał WOT "do indywidualnego korzystania przez członków tej formacji z rabatu w wysokości 8 gr brutto za 1 litr paliwa na wszystkich stacjach Orlen". Spółka przypomniała, że w WOT pełni służbę 22 tys. żołnierzy, co oznacza również wysoki potencjał do zwiększenia wolumenów sprzedaży na jej stacjach paliw.

- Rabat na paliwo dla tej grupy to wyraz naszego uznania i wsparcie w dalszych działaniach. Podpisana umowa oznacza, że już wkrótce tysiące żołnierzy-ochotników WOT będzie mogło korzystać z atrakcyjnych zniżek na paliwo - stwierdził szef Orlenu Daniel Obajtek.

A zniżki dla medyków?

W internecie szybko pojawiły się pytania o to, dlaczego podobnych zniżek PKN Orlen nie udzielił innym grupom zaangażowanym w walkę z epidemią koronawirusa. 

"Wypadałoby zapytać dlaczego narodowy Orlen nie robi takich zniżek dla pracowników ochrony zdrowia czy pracowników DPSów? Oni każdego dnia są na pierwszej linii!" - skomentował na Twitterze poseł Koalicji Obywatelskiej Michał Szczerba. W podobnym tonie wypowiedział się inny poseł tej partii Marcin Kierwiński. "Nie negując owych zasług [WOT], chciałbym dowiedzieć się, kiedy podobna łaska prezesa Obajtka spłynie na lekarzy i personel medyczny?" - pytał.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (26)
PKN Orlen daje zniżki na paliwo dla żołnierzy WOT
Zaloguj się
 • king1932

  Oceniono 11 razy 5

  To się nazywa cyrk. Dwóch myślicieli pisowskich wymyśliło, nie - WYNALAZŁO coś, co już głupsze być nie może.

 • 34 bezel

  Oceniono 9 razy 5

  A ja napiszę, bo pewnie nikt już nie pamięta, że gdy PiS dorwało się do władzy, to zniżki na Orlenie dostali członkowie Solidarności.

 • adambyd

  Oceniono 7 razy 3

  Dla medyków będzie uśmiech prezesa. Odciśnięty w betonie. Uzbrojonym o zęby....

 • pn-ski

  Oceniono 4 razy 2

  Szokujace jest to, ze tej wladzy nikt nam nie narzucil sila. Naród polski lubi plywac w szambie, gdzie mozna smaczne kaski w postaci 500+ wylowic..

 • marswitek

  Oceniono 10 razy 2

  Po co lekazom, jak mozna wbic kolejnego klina w polskie spoleczenstwo. Prymitywy z wot dobrze zadzialaja w tej materji.

 • tegepe

  Oceniono 3 razy 1

  Powtórzę wpis, który tu usunięto: Pieszczochy Maciorewicza są dopieszczane przez państwowe spółki. Co w tym zdaniu nie spodobało się cenzorowi gazety?

 • misiek1959

  Oceniono 3 razy 1

  To niech terytorialsi zap....ją w DPDach i szpitalach!!!!!

 • kopandol

  Oceniono 9 razy 1

  Budowa faszystowskiego państwa idzie w najlepsze...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX