Żona gwiazdy TVP Info dyrektorką biura zarządu w PKP

"Lucyna Klein-Klarenbach została dyrektorem biura zarządu PKP" ustalił Onet. Prywatnie to żona Adriana Klarenbacha, jednego z najbardziej znanych dziennikarzy TVP Info. W ostatnich wyborach samorządowych ubiegała się z list PiS o mandat radnej w warszawskim Wawrze. Bez powodzenia.
Zobacz wideo

Portal Onet ustalił, że Lucyna Klein-Klarenbach otrzymała posadę dyrektora biura zarządu w Polskich Kolejach Państwowych. Informację potwierdził serwisowi rzecznik spółki Michał Stilger. 

"Potwierdzam, że p. Lucyna Klein-Klarenbach jest dyrektorem Biura Zarządu PKP S.A. Dane dotyczące daty zatrudnienia pracownika stanowią przedmiot umowy zawartej pomiędzy pracodawcą a pracownikiem i nie są podawane do publicznej wiadomości" - czytamy.

Nieudane wybory w warszawskim Wawrze

Lucyna Klein-Klarenbach w ostatnich wyborach samorządowych ubiegała się o mandat radnej w warszawskim Wawrze. Startowała z list PiS. Wyborczy epizod nie zakończył się jednak powodzeniem, mimo trzeciego miejsca na liście. Klein-Klarenbach zdobyła jedynie 3,57 proc. poparcia w skali całego okręgu, zagłosowało na nią 131 osób.

Lucyna Klein-Klarenbach to żona Adriana Klarenbacha - prowadzącego w TVP Info programy  "Minęła 8" oraz "Minęła 20".  

Posłuchaj w aplikacji TOK FM.

TOK FM PREMIUM