Awaria sieci trakcyjnej przy stacji Warszawa Zachodnia

Awaria sieci trakcyjnej na wysokości stacji Warszawa Zachodnia. Trwają prace nad usunięciem awarii.
Zobacz wideo

O utrudnieniach poinformował PAP Karol Jakubowski z PKP PLK. Z kolei Zarząd Transportu Miejskiego na swojej stronie internetowej poinformował o utrudnieniach w kursowaniu pociągów SKM i KM.

- Służby techniczne pracują nad usunięciem awarii sieci trakcyjnej na wysokości stacji Warszawa Zachodnia. Pociągi, które kursują od strony Warszawy Włoch mogą doznawać zmian w rozkładzie jazdy ok. 10 minut - powiedział Karol Jakubowski.

O utrudnieniach na torach pomiędzy Warszawą Włochy, a Warszawą Zachodnią poinformował również Zarząd Transportu Miejskiego na swojej stronie internetowej www.wtp.waw.pl. Według komunikatu na tym odcinku doszło do awarii technicznej.

"Wybrane pociągi SKM, KM kursują przez stację Warszawa Centralna z pominięciem Warszawa Ochota, Warszawa Śródmieście, Warszawa Powiśle, Warszawa Stadion" - przekazano.

"Możliwe opóźnienia, odwołania, relacje skrócone pociągów" - czytamy.

Wskazano również, że wprowadzone zostało wzajemne honorowanie biletów ZTM-KM w pociągach SKM i KM w I oraz II strefie biletowej. O wzajemnym honorowaniu biletów poinformowały na swojej stronie internetowej również Koleje Mazowieckie.

DOSTĘP PREMIUM