Warszawa. Kolejny przypadek koronawirusa w szkole. Lekcje zawieszone

Jak udało nam się dowiedzieć, koronawirusa wykryto u ucznia trzeciej klasy w XXV Liceum Ogólnokształcącym im. Józefa Wybickiego. Cała klasa przez tydzień będzie uczyć się zdalnie. - Wszystko odbywa się w reżimie sanitarnym, nie było potrzeby zawieszania lekcji innych klas - zapewnia rzeczniczka Urzędu Dzielnicy Wawer.
Zobacz wideo

Uczniom jednej z trzecich klas w XXV Liceum Ogólnokształcącym im. Józefa Wybickiego w Warszawie zawieszono stacjonarne zajęcia po tym, gdy u jednego z nich wykryto koronawirusa. Klasa będzie uczyć się zdalnie do 13 września, czyli do przyszłego poniedziałku. Aleksandra Słowińska, rzeczniczka Urzędu Dzielnicy Wawer, zapewnia w rozmowie z TOK FM, że nie ma potrzeby zawieszania zajęć w innych klasach, bo cała szkoła pracuje w odpowiednim reżimie sanitarnym. 

To kolejny przypadek zakażenia wśród uczniów warszawskich szkół. Zaledwie dwa dni po rozpoczęciu roku szkolnego koronawirusa wykryto u ucznia ósmej klasy w jednej z podstawówek na Ursynowie. Wtedy również cała klasa musiała przejść na zdalne nauczanie. 

DOSTĘP PREMIUM