Podlaskie. W wypadku zginęły cztery osoby, w tym troje dzieci

Cztery osoby, w tym troje dzieci, zginęły w wypadku, do którego w niedzielę po południu doszło na drodze krajowej nr 65 Białystok-Bobrowniki w okolicach miejscowości Tatarowce (Podlaskie). Trasa jest zablokowana, utrudnienia mogą potrwać kilka godzin - informują drogowcy.

W wypadku na drodze krajowej nr 65 Białystok-Bobrowniki w okolicach miejscowości Tatarowce (Podlaskie) zginął kierowca auta osobowego i troje dzieci podróżujące tym autem - podała w niedzielę po południu policja. Droga jest zablokowana, auta ciężarowe muszą czekać, osobowe kierowane są na drogi lokalne.

Do wypadku doszło w niedzielę wczesnym popołudniem.

Szczegóły wypadku nie są jeszcze znane, wiadomo że doszło do zderzenia auta osobowego z ciężarówką. Policja podała, że w wypadku zginął kierowca auta osobowego i troje dzieci podróżujące tym autem. Piąta osoba z tego auta - jak podali drogowcy - jest ranna.

Do wypadku doszło na drodze prowadzącej do przejścia granicznego z Białorusią w Bobrownikach. Auta ciężarowe muszą czekać, osobowe kierowane są na objazdy drogami lokalnymi. Utrudnienia - jak informują drogowcy - mogą potrwać kilka godzin.

DOSTĘP PREMIUM