Tragedia w Lublinie. Nie żyje troje małych dzieci

W jednym z mieszkań w Lublinie znaleziono ciała trójki dzieci. Najmłodsza dziewczynka miała osiem miesięcy. Śledczy nie udzielają szczegółowych informacji. PAP nieoficjalnie podaje, że dzieci miały zostać uduszone przez swoją matkę.

Jak podaje Polska Agencja Prasowa - dzieci, których ciała znaleziono w mieszkaniu przy ulicy Nadbystrzyckiej to dwie dziewczynki w wieku ośmiu miesięcy i dwóch lat oraz czteroletni chłopiec. 

- Cały czas prowadzona jest interwencja przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie. Czynności nadzoruje prokurator. W sprawie szczegółów proszę kontaktować się z Prokuraturą Okręgową w Lublinie - poinformował oficer prasowy KMP w Lublinie kom. Kamil Gołębiowski.

- Czynności są w toku. Nie udzielamy żadnych informacji - poinformowała PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie prok. Agnieszka Kępka.

Jak informuje nieoficjalne PAP, dzieci miały zostać uduszone przez swoją matkę. Ich zwłoki odnalazła babcia, która przyszła do 26-letniej córki w odwiedziny. Jako pierwszy o sprawie poinformował portal RMF24. Według doniesień portalu, na miejscu już wcześniej prowadzone były interwencje, a mąż kobiety przebywa w więzieniu.

DOSTĘP PREMIUM