"Frog" poszukiwany przez policję. Wystawiono list gończy

Policjanci z warszawskiego Targówka poszukują Roberta Nogala pseudonim "Frog". Mężczyzna jest ścigany listem gończym w celu odbycia kary roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności - poinformowała PAP rzeczniczka Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI kom. Paulina Onyszko.
Zobacz wideo

Według informacji przekazanej przez kom. Paulinę Onyszko, "Froga" poszukują policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Targówek. - Mężczyzna poszukiwany jest listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy Warszawa Wola w celu odbycia kary roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo z art. 180a kk. (prowadzenie pojazdu po cofnięciu uprawnień - PAP) - tłumaczyła policjantka.

- Policjanci apelują do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego mężczyzny o kontakt pod numerem telefonu (47) 723-81-71, (47) 723-87 50 lub z najbliższą jednostką policji - przekazała.

Zaznaczyła, że informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres: dyzurny.kp-targowek@ksp.policja.gov.pl. - Policjanci zapewniają anonimowość - dodała.

TOK FM PREMIUM