Zwłoki mężczyzny znaleziono w strefie objętej stanem wyjątkowym na Podlasiu
W rejonie wsi Kuścińce, w strefie objętej stanem wyjątkowym znaleziono w piątek zwłoki mężczyzny - podała podlaska policja.
Rzecznik podlaskiej policji Tomasz Krupa poinformował krótko, że informację o odnalezieniu zwłok w piątek rano przekazała policji Straż Graniczna. Dodał, że ciało znajdowało się w strefie objętej stanem wyjątkowym.
- Obecnie trwają czynności procesowe i identyfikacyjne prowadzone przez policjantów pod nadzorem prokuratora - przekazał Krupa.
Sprawą zajmuje się prokuratura w Sokółce.
W środę z kolei nurkowie wydobyli z Bugu - w pobliżu miejscowości Woroblin (pow. bialski) - ciało 19-letniego Syryjczyka, którego poszukiwano od wtorkowego poranka. Okoliczności jego śmierci bada policja i prokuratura.
POPULARNE
NAJNOWSZE
-
Szef Lasów Państwowych rusza na "wielką batalię wyborczą" z rządem. "Władza próbuje prywatyzować państwo"
-
"Jałowa" dyskusja o wspólnej liście opozycji. Dlatego Marek Borowski proponuje "substytut"
-
"Babciowe". Donald Tusk obiecuje nowe świadczenie. "Nikt na tym nie traci"
-
PiSowscy wujowie - co mówią, co myślą? I czy waloryzacja 500 plus to będzie "game over" dla opozycji
-
Zmiany w Kodeksie pracy 2023
- Targi Rzeczy Ładnych na wiosnę to wydarzenie sezonu w Warszawie! 220 wystawców, design, emocje i spotkania - już 1-2 kwietnia największa edycja TRŁ WIOSNA! od 10 lat!
- Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie zadłuża się w parabankach. Szpital komentuje. "Sytuacja trudna"
- Matura 2023 - terminy
- In vitro powinno być dofinansowane z budżetu państwa? Oto co myślą Polacy [SONDAŻ]
- Gdzie jest Adrian Klarenbach? Nieoficjalnie: Gwiazdor TVP zawieszony. Poszło o posła Zjednoczonej Prawicy