Wołomin. Zatrzymany mężczyzna uciekł sprzed komendy. Trwa policyjna obława

Trwa policyjna obława za 23-letnim mężczyzną, który po zatrzymaniu w poniedziałek wieczorem uciekł z policyjnego parkingu w Wołominie. - Mężczyzna jest podejrzany o paserstwo i fałszowanie dokumentów - powiedział PAP oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wołominie asp. szt. Tomasz Sitek.
Zobacz wideo

Według informacji przekazanych przez rzecznika wołomińskiej policji do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem. Policjanci z podwarszawskich Marek na polecenie prokuratury zatrzymali 23-letniego mieszkańca tej miejscowości.

- Mężczyzna po zatrzymaniu miał zostać przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Wołominie, a następnie do prokuratury - powiedział asp. szt. Tomasz Sitek.

Wskazał, że po przyjechaniu na policyjny parking 23-letni mężczyzna w pewnym momencie uciekł policjantom. - Trwają czynności poszukiwawcze. Zaangażowani są m.in. policjanci z wydziału kryminalnego oraz ruchu drogowego - podał policjant.

Poszukiwany mężczyzna jest podejrzany o paserstwo oraz fałszowanie dokumentów. Jak ustaliła PAP, polecenie zatrzymania 23-latka wydała Prokuratura Rejonowa w Mławie.

DOSTĘP PREMIUM