"Twój tata nie żyje". Paweł Wojtunik wyznaczył nagrodę za wskazanie sprawców ataku na rodzinę

Były szef CBA Paweł Wojtunik wyznaczył nagrodę "za informacje, które pozwolą ustalić oraz zatrzymać sprawców ostatniego ataku na moją rodzinę". "Dyskrecja gwarantowana" - napisał na Twitterze.

Paweł Wojtunik ujawnił w piątek 21 stycznia, że ktoś podszył się pod jego numer, zadzwonił do jego córki i powiedział, że jej tata nie żyje. Były szef Centralnego Biura Śledczego powiadomił o sprawie prokuraturę.

Dziś Wojtunik na Twitterze poinformował, że wyznaczył nagrodę za wskazanie sprawcy. "Wyznaczam nagrodę w wysokości 20 000 PLN za informacje, które pozwolą ustalić oraz zatrzymać sprawców ostatniego ataku na moją rodzinę. Kontakt poprzez stronę http://wojtunikgroup.com lub email alert@wojtunikgroup.com Dyskrecja gwarantowana" - poinformował.

W minioną sobotę Paweł Wojtunik - podczas konferencji prasowej przed siedzibą Ministerstwa Sprawiedliwości - stwierdził, że polskie służby "posiadają narzędzia, żeby tego typu sprawców ustalić, zidentyfikowali doprowadzić przed wymiar sprawiedliwości". - Oczekuję, że będzie to najwyższy priorytet - mówił.

- Nie wiem kim jesteście: politykami czy gangsterami, ale ja wam nie odpuszczę i zrobię wszystko, żeby was znaleźć, i zrobię wszystko, żeby zmusić organy ścigania, żeby was znalazły. Jesteście bydlakami, łajdakami i kanaliami - powiedział były szef CBA.

Po tym, jak Paweł Wojtunik w piątek poinformował o sprawie, wiceszef MSWiA Maciej Wąsik przekazał  na Twitterze, że policja podejmuje działania sprawie. "To wyjątkowe łajdactwo. Nie ma usprawiedliwienia dla takich czynów" - zadeklarował wiceminister spraw wewnętrznych i administracji.

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM