IKEA wycofuje partię mrożonych klopsików. GIS: Ryzyko obecności plastikowych elementów

Główny Inspektorat Sanitarny w ramach ostrzeżenia publicznego dotyczącego żywności poinformował w piątek o wycofaniu partii mrożonych klopsików warzywnych ze względu na ryzyko obecności plastikowych elementów w produkcie. Chodzi o klopsiki firmy IKEA.

Główny Inspektor Sanitarny podał, że został poinformowany, że firma IKEA wycofuje mrożone klopsiki warzywne ze względu na ryzyko obecności plastikowych elementów w produkcie. Chodzi o produkt: mrożone klopsiki warzywne HUVUDROLL, 1000 g, o minimalnym terminie trwałości: 26.10.2022, kodzie kreskowym: 1.704.877.95.0008 i numerze artykułu: 704.877.95.

IKEA wycofuje produkt wskazany w komunikacie. Informacje o sprawie umieściła na stronie internetowej. Organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej monitorują proces wycofywania produktu z obrotu.

GIS zaleca nie spożywać produktu z partii wskazanej w komunikacie.

IKEA prosi wszystkich klientów, którzy kupili mrożone klopsiki warzywne HUVUDROLL w paczkach po 1000 g z datą przydatności do spożycia 2022-10-26, aby skontaktowali się z IKEA i odebrali pełny zwrot pieniędzy. Dowód zakupu (paragon) nie jest wymagany.

TOK FM PREMIUM