Szymbark. Zatrzymano mężczyznę podejrzewanego o spowodowanie wypadku, w którym zginęła 19-latka

Policja zatrzymała 22-letniego mężczyznę podejrzewanego o spowodowanie nad ranem śmiertelnego wypadku w Szymbarku na Kaszubach i ucieczkę z miejsca zdarzenia. Na skutek zdarzenia zginęła 19-letnia dziewczyna, a cztery osoby zostały ranne.

O zatrzymaniu podejrzanego wcześniej poinformował portal kartuzy.info

Jak powiedziała PAP w poniedziałek oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach Aldona Domaszk, do wypadku doszło w poniedziałek około godz. 4 nad ranem w Szymbarku na Kaszubach. - Policjanci zatrzymali na terenie powiatu kościerskiego 22-letniego mężczyznę podejrzewanego o spowodowanie wypadku, w którym zginęła jedna osoba, a cztery zostały ranne - dodała Domaszk.

Według wstępnych ustaleń policji kierowca wjechał w grupę sześciu osób, które wracały z dyskoteki. Wypadku nie przeżyła 19-letnia dziewczyna, która zginęła na miejscu, cztery osoby trafiły do szpitala, w tym - 22-latek, który jest w ciężkim stanie. Po wypadku kierujący ciemnym audi A3 uciekł z miejsca zdarzenia, Świadkowie zapamiętali jednak początek numeru rejestracyjnego z Kościerzyny - "GKS". śledztwo prowadzą policjanci pod nadzorem prokuratury.

DOSTĘP PREMIUM