Lotos - promocja na paliwo jak w Orlenie. Na takich zasadach zatankujesz taniej

Ceny paliwa to zmora Polaków. Kolejne sieci stacji paliw dołączają zatem do promocyjnej rywalizacji z konkurencją o zdobycie klientów. Od piątku, 1 lipca do końca sierpnia na stacjach Lotosu będzie obowiązywała ogólnopolska promocja, która pozwoli na zakup do 150 l paliwa w miesiącu z 30-groszowym rabatem na każdym litrze - poinformowała spółka paliwowa.

Rabat na paliwo. Orlen chwali się zainteresowaniem akcją

Od poniedziałku, 27 czerwca, z rabatów mogą korzystać klienci Orlenu. Spółka wprowadziła promocję dla klientów programu lojalnościowego Vitay. Przewiduje ona trzy tankowania miesięcznie do 50 litrów paliwa każde, ze zniżką 30 groszy na litrze. Promocja potrwa do końca wakacji.

Mogą z niej skorzystać wszyscy zarejestrowani uczestnicy programu lojalnościowego koncernu, posiadający aplikację Orlen Vitay, a od 1 lipca także posiadacze plastikowej karty Vitay. Do dodatkowej zniżki uprawnia klientów Orlen karta dużej rodziny, która daje łączny rabat 40 groszy na litrze.

Koncern poinformował o dużym zainteresowaniu swoją akcją. "Wakacyjna promocja gwarantująca użytkownikom programu lojalnościowego VITAY tańsze paliwa cieszy się dużym zainteresowaniem. Obecnie aplikacja ORLEN VITAY jest najczęściej pobieraną aplikacją w AppStore i Google Play, a liczba użytkowników konsekwentnie wzrasta" - poinformował PAP PKN Orlen.

Lotos. Promocja na paliwo podobna jak w Orlenie. Tak skorzystamy z obniżki na stacjach Lotosu

W piątek, 1 lipca również Lotos rozpoczyna wakacyjną promocję. Kieruje ją do nowych oraz aktualnych uczestników programu Lotos Navigator. Do końca sierpnia w ramach akcji "Tankuj taniej z programem Navigator -30 gr/l" czeka na nich rabat w wysokości 30 groszy na litr paliwa. Podobnie jak w Orlenie promocja obejmuje maksymalnie trzy tankowania w miesiącu, każde na nie więcej niż 50 litrów.

Jak przekazał prezes Lotos Paliwa, Wojciech Weiss, w komunikacie prasowym koncernu: "Podobnie jak nasza konkurencja zdecydowaliśmy się na wprowadzenie rabatów na tankowanie w okresie wakacyjnym, aby ułatwić klientom letnie podróże" -

Tak jak w konkurencyjnym Orlenie, aby otrzymać zniżkę 30 gr na litrze paliwa tankujący musi być aktywnym uczestnikiem programu lojalnościowego Navigator. Oznacza to, że posiada zarejestrowaną fizyczną lub wirtualną kartę Navigator (na stronie lotosnavigator.pl lub w aplikacji Navigator).

Wówczas klient stacji na swoim koncie w aplikacji lub na stronie programu w każdym miesiącu obowiązywania promocji otrzyma trzy kupony rabatowe, które będą ważne do końca miesiąca. Aby skorzystać z promocji należy przedstawić kasjerowi aktywną kartę Navigator oraz kupon elektroniczny, który wyświetla się po zalogowaniu się do konta w aplikacji Navigator lub na stronie programu.

Podobnie jak w Orlenie, promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi aktywnymi na stacjach paliw sieci oprócz promocji "Wakacyjna Loteria Lotos".

Jak podała Polska Organizacja Przemysłu i Handlu Naftowego (POPiHN), liczba stacji paliw w Polsce na koniec pierwszego kwartału 2022 roku sięgała 7837. Najwięcej jest stacji niezależnych - na koniec marca było ich 3740.

Czy wiesz, że możesz słuchać TOK FM przez internet bez reklam? W Radiu TOK + Muzyka zamiast reklam usłyszysz muzykę. Kup TOK FM Premium w promocyjnej cenie 1 zł za pierwszy miesiąc, później 13,99 zł za każdy kolejny.

Nie czekaj, wypróbuj Radio TOK FM bez reklam!

TOK FM PREMIUM