Życzenia na Dzień Chłopaka: Krótkie i śmieszne, gotowe życzenia i cytaty nie tylko dla kolegi

Dzień Chłopaka, który co roku obchodzimy 30 września to idealna okazja, aby drogiemu sercu mężczyźnie złożyć życzenia i sprawić tym samym odrobinę radości. Ponieważ czasami brakuje słów od serca albo kończą się pomysły - przychodzimy z pomocą. Mamy też garść cytatów, które mogą być lepsze, niż popularne wierszyki. Dają do myślenia!

Dzień Chłopaka to święto, które z każdym rokiem zyskuje w Polsce coraz większą popularność. Miłym gestem na tę okoliczność jest złożenie życzeń zarówno młodszym, jak i starszym „chłopakom": mężowi, synowi, chłopakowi, tacie czy koledze albo przyjacielowi.

Życzenia na Dzień Chłopaka. Gotowe, krótkie, śmieszne na SMS i Facebooka

Oczywiście najlepiej, gdy życzenia płyną prosto z serca i są skierowane i dedykowane wyłącznie konkretnej osobie. Jednak, jeśli nie masz pomysłu na wyjątkowe, czy śmieszne życzenia na Dzień Chłopaka możesz skorzystać z gotowych szablonów dostępnych w internecie.

Kilka pięknych i zabawnych wierszyków na Dzień Chłopaka, idealnych na SMAa, do wysłania na WhatsAppie lub przez Messengera albo do wstawienia na Facebooka - załączamy poniżej.

Dzień Chłopaka 2022. Krótkie i oryginalne życzenia dla chłopaków

Z okazji tego wyjątkowego dnia, życzymy wam kochani chłopcy wszystkiego, co najlepsze, niech wam się spełnią wszystkie marzenia, i niech realne staną się wasze pragnienia.

**********

Z okazji Dnia Chłopaka, ślę Ci dzisiaj swe życzenia, niech się Twoje życie wciąż na lepsze zmienia, życzę Ci wielu przyjaciół, mnóstwo miłości, ogromu ludzkiej przyjaźni i życzliwości.

**********

Ślę Ci najserdeczniejsze życzenia. Dotykaj każdego swojego marzenia. Kochaj, miłuj i bądź kochany. Tego Ci życzę, mój umiłowany

**********

Uśmiechu na twarzy, a w sercu radości, spełnienia marzeń i szczęścia w miłości - wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Chłopaka.

Dzień Chłopaka 2022. Cytaty o mężczyznach i dla mężczyzn

  • "Dżentelmen postępuje tak jak powinien, a nie tak, jak ma ochotę" - Haruki Murakami.
  • "Tylko mądry facet potrafi być interesujący" - Janusz Leon Wiśniewski.
  • "W męskim sercu, jak w starej szufladzie, różne rzeczy znajdziecie na składzie. Przez dni pogodne idąc, przez burze i grady, mężczyzna wszystko wrzuca do owej szuflady" - Ludwik Jerzy Kern.
  • "Mężczyzna, jak wiadomo, składa się głównie z żołądka" - Chmielewska Joanna.
  • "Prawdziwy mężczyzna to jest ten, kto przede wszystkim nie wie, że jest prawdziwym mężczyzną i który nie boi się tego, że nim nie jest" - Jerzy Bralczyk. 
  • "Boże, jacy nudni stają się mężczyźni, kiedy postanawiają się ustatkować. Tracą cały urok" - Agatha Christie. 
  • "Faceci są nieprzewidywalni. W genach to mają i nic nie można zrobić, trzeba się przyzwyczaić" - Luiza Kochańska.
  • "W słowach wszyscy mężczyźni podobni są do siebie; czyny dopiero odsłaniają różnice" - Molier.

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM