W zaroślach znaleziono zwłoki 13-letniej Nadii. Ojciec dziewczynki: Mój świat runął

Przepełniony bólem, cierpieniem i żalem informuję, że moja najukochańsza córka Nadia nie żyje. Bardzo proszę o uszanowanie naszego spokoju w tym trudnym dla nas czasie - napisał w mediach społecznościowych ojciec 13-latki. Wszystko wskazuje na to, że to jej ciało zostało odnalezione niedaleko pustostanu przy ul. Długiej w Inowrocławiu.

Ciało młodej kobiety zostało odnalezione przy pustostanie przy ul. Długiej w Inowrocławiu. Według rmf24.pl zatrzymany został 18-latek.

- Zwłoki młodej dziewczyny zostały znalezione na osiedlu w Inowrocławiu. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza i prokurator — potwierdziła asp. szt. Izabella Drobniecka z policji w Inowrocławiu.

Z internetowej strony policji — zaraz po odnalezieniu zwłok — został usunięty komunikat o poszukiwaniach 13-letniej Nadii.

Prokuratura Rejonowa w Inowrocławiu również potwierdziła, że w środę zostały znalezione zwłoki młodej kobiety.

Nadia ostatni raz była widziana w niedzielę, gdy około południa wyszła z domu przy ul. Świętokrzyskiej w Inowrocławiu. W chwili zaginięcia była ubrana w czarną bluzę z kapturem i białym obrysem postaci Myszki Mickey. 13-latkę szukała policja oraz organizacja SOS Zaginięcia. Dziewczynkę szukał też ojciec, który zamieścił na profilu społecznościowym apel o pomoc w odnalezieniu córki.

Źródło: rmf24.pl

TOK FM PREMIUM