Włocławek. Mężczyzna przewrócił się na śliskim chodniku i zmarł. Jest śledztwo prokuratury

66-letni mężczyzna przewrócił się najprawdopodobniej na oblodzonej nawierzchni na chodniku na terenie zamkniętego osiedla we Włocławku i zmarł. Dokładny przebieg zdarzenia wyjaśni prokuratorskie śledztwo.

- Poranne zgłoszenie dotyczyło mężczyzny, który leży pomiędzy blokami na terenie zamkniętego osiedla przy ul. Żurawiej. Tam miał się przewrócić. Z zewnątrz nic nie było widać. Funkcjonariusze wezwani na miejsce stwierdzili, że 66-latek nie daje oznak życia. Wezwano służbę dochodzeniową. Lekarz stwierdził zgon mężczyzny - powiedział PAP sierż. szt. Tomasz Tomaszewski z Komendy Miejskiej Policji we Włocławku.

Najprawdopodobniej mężczyzna przewrócił się na śliskiej nawierzchni. - Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w tym zdarzeniu. Sekcja zwłok wyjaśni przyczynę śmierci - podkreślił sierż. szt. Tomaszewski.

Dokładny przebieg zdarzenia wyjaśni prokuratorskie śledztwo.

Gołoledź w całej Polsce. Są ofiary

Do tragicznego zdarzenia doszło w Warszawie. Jak podała Polska Agencja Prasowa, 38-letni mężczyzna przewrócił się na chodniku na Pradze-Północ, prawdopodobnie uderzył głową i zmarł. 

Jak przekazał rzecznik Komendanta Stołecznego Policji nadkom. Sylwester Marczak do tragicznego zdarzenia doszło rano na zbiegu ulic Targowej z Kłopotowskiego. - 38-letni mężczyzna szedł chodnikiem. W pewnym momencie wywrócił się - powiedział Marczak. - Niestety zmarł na miejscu. Wyjaśniamy okoliczności zdarzenia - przekazał rzecznik KSP.

TOK FM PREMIUM