Odnaleziono 11-latkę z Poronina. Dziewczynka przebywała w centrum Krakowa

11-letnia Jagoda z Poronina, która wyszła z domu w sylwestrową noc i pociągiem dotarła do Krakowa została odnaleziona w centrum tego miasta - poinformował PAP rzecznik zakopiańskiej policji asp. sztab. Roman Wieczorek. Trwają ustalenia przyczyn jej zaginięcia.

- Zaginiona 11-letnia Jagoda z Poronina została odnaleziona tuż przed południem przez krakowskich i tatrzańskich policjantów w centrum Krakowa. W tej chwili policjanci ustalają dokładne okoliczności i przyczyny zaginięcia Jagody. Na obecnym etapie ustaleń to jedyne informacje jakie możemy przekazać - poinformował rzecznik zakopiańskiej policji asp. sztab. Roman Wieczorek.

Policjant podziękował wszystkim za duże zaangażowanie w poszukiwania dziewczynki.

Poszukiwania 11-letniej dziewczynki

11-letnia Jagoda Cudzich-Bularz wyszła ze swojego domu w Poroninie w noc sylwestrową ok. godz. 5. Jak informowali policjanci, okoliczności wskazywały na to, że uciekła z domu.

11-latkę zarejestrowały kamery monitoringu na stacji PKP w Krakowie w niedzielę ok. godz. 9. Policja prosiła o rozpowszechnianie jej fotografii i przekazywanie wszelkich informacji wskazujących na to, gdzie może przebywać.

TOK FM PREMIUM